Tapailemani mies oli outo sängyssä
Tyypillä oli ihan kunnollisen kokoinen vehje ja kokenutkin tais olla. Mutta..ei pitänyt siitä että olin päällä, ei pannut takaapäin vaikka pyysin, ei hyväillyt rintojani vaikka laitoin kätensä niille. Ei osoittanut kiihottumistaan mitenkään, no kovettui kyllä. En tiennyt milloin hän oli tulossa tai tullut. En saanut itselleni sopivaa asentoa kun piti vaan kiinni, lähetyssaarnaajassakin oli yläkroppa ihossa tiukasti kiinni. Mikä mahtoi vaivata? Muuten oli ihana mies, tosin ei siitä sitten mitään tullut. Rikkoi kyllä mun sydämen ilman selityksiä. Päättelin että sillä oli joku toinen kun vetäytyi henkisesti pois.
Kommentit (15)
Homo, joka ei ole myöntänyt homouttaan edes itselleen vielä?
Naistakin voi käyttää masturbaatioon ja sinua on nyt ehkä siihen käytetty. Ei kiihottunut, ei katsonut sinua, ei koskenut, jne...kuhan teknisesti suoritti aktin.
Ei vetäny pebaan. Tosin kerran puhuttiin fantasioista ja olis halunnu kokeilla, ei ilmeisesti ollut saanut. Mutta pitihän sen mainita että jotkut pitää sitä vissiin homomaisena fantasiana. Varmasti olisin antanu jos suhde olis jatkunu.
Aluksi kertoi että jännitti, mutta ei se jännitys mihinkään lähtenyt jos sitä oli. Ekan kerran ymmärrän jännityksen piikkiin jos ei stondaa tms.
Av
Väitti kyllä myöhemmin että hänen tunteensa mua kohtaan olivat aitoja, mutta rohkenen epäillä. Ärsyttää kun ei saa ikinä tietää miks ei sitten tykännytkään. Alkaa vaan epäillä jokaista piirrettään huonoksi :(
Av
Oletko antanut aikaisemmin jonkun panna sua rupureikään?
Kuulostaa itsekkäältä mieheltä. Tekee kuten itse tykkää välittämättä kauheasti naisen nautinnosta. Yleistä miehillä. Lisäksi ehkä tykkäsi alistuvista naisista tai muuten olla itse tilanteen herrana. Luultavasti tykkäsi susta oikeasti silti.
Jotkut miehet vaan ilmeisesti nussii just noin? Ehkä se riittää niille tms, itse en ole koskaan jäänyt ottamaan selvää mikä vaivaa, jos ei suu aukea keskusteluun.
[quote author="Vierailija" time="06.07.2015 klo 15:07"]
Väitti kyllä myöhemmin että hänen tunteensa mua kohtaan olivat aitoja, mutta rohkenen epäillä. Ärsyttää kun ei saa ikinä tietää miks ei sitten tykännytkään. Alkaa vaan epäillä jokaista piirrettään huonoksi :( Av
[/quote]
Pitäisikö sinun sitten vähän jäädä kotiin kasvamaan ennen seuraavaa suhdetta. Kyllä sinun pitää ensin oppia arvostamaan itseäsi ennen kun voi sitä vaatia muilta. Epävarmuus näkyy kauas, eikä kukaan halua aikuiselle ihmiselle "äidiksi" ruveta. Unohda mies ja keskity omaan kasvamiseesi. Ei sillä ole mitään merkitystä enää tänään mitä joku teki, sanoin, ei tehnyt tai ei sanonut.
Sul oli varmaan perseeseen jäänyt paskaa nii ei halunnu sitä kattella takaapäin vedellessä
Sua ilmeisesti käytettiin vain tyydyttämään miehen halut ;) m34
Ja tapailitte kuinka kauan tai kuinka monta kertaa.
Tapailtiin muutama vko. Ja harrastettiin kyllä seksiä kymmeniä kertoja.
En omasta mielestä käyttäydy epävarmasti, varsinkaan jos mies osoittaa tunteensa. Mutta kieltämättä olen epävarma ulkonäöstäni vaikka kauniiksi ja hyvärunkoiseksi on kehuttu. Johtuu narsistin käsittelystä hamassa menneisyydessä. Päinvastoin luulin että mies pelästyi mun hyökkäävyyttä ja halujeni osoitusta. Pitääkö miehille näytellä siveää ja ujoa???
Ap
Ja kyllä. Olen harrastanut peppuseksiä edellisissä pitkissä suhteissa satunnaisesti.
Ap
Vetikö koskaan perseeseen? Siitä pystyy päättelemään paljon.