Mitä ajatuksia herätän sussa?
Olen päälle parikymppinen nainen, erään luovan alan opiskelija, helsinkiläinen, yhden lapsen yksinhuoltaja. Olen eronnut vuosi sitten ja harrastanut viimeksi seksiä ex-mieheni kanssa. Käyn baarissa kerran kuussa. Olen suht hyvännäköinen, mulla on pitkät kiharat hiukset ja pukeudun kivasti. Vapaa-ajalla käyn erilaisissa tapahtumissa ja shoppailen kirppiksillä.
Millainen mielikuva musta herää?
Kommentit (8)
Vaikutat järkevältä naiselta, mutta mikset vapaa-aikanasi vietä aikaa lapsesi kanssa?
Ihan tavis, ei herää oikeestaan mitään ajatuksia. Tarkoitan, että ei nyt mitään negatiivista ainakaan, että pitäisi tässä alkaa haukkumaan. Itsekin olen ihan tavis ja minulle se on ihan positiivinen asia, tarkoitus ei ole vähätellä.
[quote author="Vierailija" time="01.07.2015 klo 10:36"]Vaikutat järkevältä naiselta, mutta mikset vapaa-aikanasi vietä aikaa lapsesi kanssa?
[/quote]
Itse asiassa vietän kaiken vapaa-aikani lapsen kanssa. :D Tarkoitin että kun en ole kotona lapsen kanssa, niin harrastan näitä asioita ja silloinkin lapsi on lähes aina mukana.
-ap
Et herätä mussa yhtään mitään mielikuvia. Mikä tän pointti oli?
Herää ajatus, että olet varmaan kiva ihminen, mutta et tule tekemään ainakaan vakityötä koskaan.
Kiinnosti siihen asti kuin sanoit olevasi äiti
[quote author="Vierailija" time="01.07.2015 klo 10:40"]Et herätä mussa yhtään mitään mielikuvia. Mikä tän pointti oli?
[/quote]
No mulla on tylsää, lapsi on päiväunilla. Ja halusin ehkä rikkoa myös av:n stereotypiaa lähiövalasjakis-yhäreistä, itseäni kun naurattaa aina se mielikuva.
-ap
Up