OON MIES JA VOIN SANOA 100% VARMUUDELLA ETTET HALUA MINUA
Olen vain 160-161cm pitkä, mulla on vain 5cm kalu, 3.5cm kivekset, karvoitusta peniksen juuresta vain 3-4cm ylöspäin ja painan 50kg ja vähän päälle. Mulla on vaaleat hiukset ja siniset silmät. Olen myös herkkä enkä mikään varakas. Tällä hetkellä työtön. Voin sanoa melkein varmaksi, ettei yksikään nainen halua minua.
Kommentit (28)
Joku yrittää saada tuolla tavalla sääliä.
Jos nainen on kanssasi yhtään muusta syystä, kuin seksistä niin häntä ei kiinosta kalusi koko.
Yhdessä asiassa ainakin olit oikeassa.
Oot mitannu kiveksetkin? =D Paljonko on ukkovarpaan ympärysmitta?
Ei voi muuta sanoa, kuin, että olet täysi surkimus.
On paljon 150cm naisia ja heidän rinnalla olet pitkä.
Kyllä peniksen juuresta pitää olla vähintään 6 senttimetriä karvaa. Naureskellaan aina tyttöjen kesken jos matalakarvaiset miehet yrittää meitä iskeä! Mulla on myös sellainen kauha kiveksien mittaamista varten, vähintään desilitran vetoisuus pitää olla.
Valitettavasti itsesääliä uhkuvan kirjoitelmasi jälkeen ei monikaan nainen halua tutustua sinuun. Ulkonäöstä viis, mutta työttömyys ja itsensä alentaminen kuulostavat pahalta.
Sano vielä, että olet kaiken päälle helvetin tyhmäkin. Ainiin ei sitä tarvi erikseen sanoa. Kyllä sen huomaa. Millainen ihminen tulee tänne tekemään tuollaisen aloituksen?
Tjoo, heikolta näyttää veliseni, tuo sinun viisisenttisesi kelpaa päivittäistavarakaupassa, ei parisuhdemarkkinoilla. Voiko semmoisella tumputtaa, ei vissiin koko nyrkillä vaan parilla sormella? Voiko sitä pidentää kenties leikkauksella tms. jotenkin?
Mun mies on 160cm ja työtön, kummasti vaan sekin naimisissa ja lapsiakin on. :)
Naisia/miehiä on maailma pullollaan. Hyvää kannattaa odottaa!
Toivottavasti et kaiken lisäksi ole jo vanhakin eli +30?
[quote author="Vierailija" time="29.06.2015 klo 23:10"]
Olen vain 160-161cm pitkä, mulla on vain 5cm kalu, 3.5cm kivekset, karvoitusta peniksen juuresta vain 3-4cm ylöspäin ja painan 50kg ja vähän päälle. Mulla on vaaleat hiukset ja siniset silmät. Olen myös herkkä enkä mikään varakas. Tällä hetkellä työtön. Voin sanoa melkein varmaksi, ettei yksikään nainen halua minua.
[/quote]
150-senttiselle naiselle olet ihan sopiva. Kalun koko ei ole tärkeintä vaan se kuinka sitä käyttää, eikä se kalu ole muutenkaan oleellisin vaan seksitaidot yleensä ja esim. hyvä suuseksi peittoa kaluna koon. Kiveksien koolla ei ole merkitystä eikä karvoituksella. Jotkut miehethän ajaa karvat poiskin. Koska ole 50-kiloinen niin ei sulla ainakaan ole ällöä kaljamahaa. Vaaleat hiukset ja siniset silmät on suurimalla osalla pohjoismaisista ihmisistä. Herkkyys on plussaa. Työttömiä on paljon täällä sekä vähävaraisia. Ok, susta ei ole luonto tehnyt pikää, tummaa ja komeaa. Hyväksy se. Voit olla jotain ihan muuta, herkkä, lempeä, huomioonottava, keskusteleva, sivistynyt jne. Kaikille on ottajansa. Itsetuntoa kehiin mies! Voit olla ihan hieno mies.
Siis 5cm seisoessa? Kuulostaa pieneltä, mutta mulle kävis kyllä strap-on, jos se vaan olisit sinä, joka veisit asioita rohkeasti siihen suuntaan. Se voisi olla aika jännääkin, saisi minkäkokoista milloin haluaa. Muut puutteet eivät haittaa, ei edes se, että tulit puutteet edellä. Inhoan itsensä kehumista. Siinä pettyy toiseen aina.
Up