Mitä "outoja" tapoja teillä on?
Mä jostain syystä alan laulamaan aina, kun pyöräilen. Lauluääneni ei oo mikään kaunein, joten oudoksuvia katseita tulee usein. Sitten alkaa hävettämään, mut kohta hoilaan jo uudestaan.. Ihan huomaamattani. :D
Kommentit (11)
Mä hyräilen tosi paljon. Ja siis ihan omiani. Yks päivä lenkillä havahduin siihen että se ääni kuuluu mun suusta ja päässä soi :D
Mä hankaan pikkusormen kynttä toisen käden etusormeen. Tai saman käden peukalon päähän :D tämä tapa ollut jo pennusta asti, enkä tiedä mistä johtuu. Teen sitä ihan huomaamattani.
Ei se nyt kauhean outo ole, mutta pyyhin räkää pöydän kannen ja tuolien alle tms. Tätä teen vieraitten ja kaverien luona, ravintoloissa, kouluissa jne. Ihan sama missä, mutta teen joka tapauksessa.
[quote author="Vierailija" time="28.06.2015 klo 00:16"]Ei se nyt kauhean outo ole, mutta pyyhin räkää pöydän kannen ja tuolien alle tms. Tätä teen vieraitten ja kaverien luona, ravintoloissa, kouluissa jne. Ihan sama missä, mutta teen joka tapauksessa.
[/quote]
Ite tein tätä kans koulussa ennen. En koskaan tuttujen luona, kotona taikka seurakunnassa. Lapsena muistan päikkärissä pyyhkineeni rään seinään käsistä kun oli päiväuniaika. Nykyään niistän paperiin.
[quote author="Vierailija" time="28.06.2015 klo 00:20"]
[quote author="Vierailija" time="28.06.2015 klo 00:16"]Ei se nyt kauhean outo ole, mutta pyyhin räkää pöydän kannen ja tuolien alle tms. Tätä teen vieraitten ja kaverien luona, ravintoloissa, kouluissa jne. Ihan sama missä, mutta teen joka tapauksessa. [/quote] Ite tein tätä kans koulussa ennen. En koskaan tuttujen luona, kotona taikka seurakunnassa. Lapsena muistan päikkärissä pyyhkineeni rään seinään käsistä kun oli päiväuniaika. Nykyään niistän paperiin.
[/quote]
Itse kaivan semmosta kuivaa karstaa kuivunutta räkää palleroiksi ja hieron sen kaikkeen maholliseen alustaan. Kun kädellä joskus koklaan tuolien alustaa niin se suorastaan varisee se kiuva räkä sieltä
Kinaan täällä naisten kanssa ja masturboin..Ajattelen että toisessa päässä on lihava nainen, jonka pillu hikoilee..
T. 16v poika savosta
Mä laulan autoa ajaessa. Liikennevaloissa joskus saa huvittuneita katseita..
Mä mietin naisen nähdessäni heti sen peräaukkoa..
M31
[quote author="Vierailija" time="26.06.2015 klo 23:23"]
Mä jostain syystä alan laulamaan aina, kun pyöräilen. Lauluääneni ei oo mikään kaunein, joten oudoksuvia katseita tulee usein. Sitten alkaa hävettämään, mut kohta hoilaan jo uudestaan.. Ihan huomaamattani. :D
[/quote]
Just hyvä :D Mulla ei tule nyt mieleen mitään, varmasti on outoja tapoja, mut nyt ei vaan tuu mieleen mitään.
Käyn suihkussa aurinkolasit päässä.