Olen Juha Sipilä, kysy mitä haluat!
Kommentit (15)
Oletko luonnostasi kalju vai onko hiuksiasi parturoitu uskottavuuden saavuttamiseksi?
Asun ihan vieressä. Ootko kotona jos tuun kahville? Onko sulla vielä se häkäpönttöauto? Mä voisin käydä ottaa tyypit.
Paljon sulla jemmatuna rahaa salaisille tileille tiesotkö että serkkupojat sai Terrafamesta urakan ennenkuin myönsit 100 miljoonaa valtion rahaa sinne vaikka olit 2013 serkkupoikien firman hallituksen johtaja vielä 2013 mutta nyt kun et ole serkkupojille pariin vuoteen soittanut niin et tiennyt että urakan ovat saaneet Terrafamesta no Juha huhuh sinäkin vielä tuommoinen kristillinen lestadiolainen mitä se jeesuskin valehtelusta sanoo ja mitä sitä Berneriä suojelet Finavia 32 miljoonaa kansalaisten rahoja hukattu nyt johtopäätöksiä.
Oletko saanut ilmaista pillua sitten 80-luvun?
Ookkonä laskenu paljonko nettoot kun se Bernerin ämmä laitatuttaa kaikkiin autoihin ne siun kaverin firman kyttäyslaatikot?
Vierailija kirjoitti:
Oletko saanut ilmaista pillua sitten 80-luvun?
Voi olla juha sipilä mutta et SE juha sipilä.
Luuletko, että Jeesus antaa sinulle anteeksi?
Voisitko ottaa sen Bernerin messiin ja muuttaa vaikka etelänavalle? Te olette saaneet tässä maassa aikaan pelkästään pahaa.
Sinä Sipilän Juha ota se Bernerin eukko mukaan ja tyännätte ne mustat latikot sinne minne aurinko ei paista ja lähdette polskuttelemaan sinne Terrafamen jäte altaille ja kun teillä on ne mustat laatikot hanurissa niin serkkupojat voi pelastaa teidät kun näkee uitte.
Ottaisitko viisikymppisen gay-miehen kanssasi vatulointikoriin? Voitais vatuloida kiihkeästi koko yö ja lopuksi voisin silitellä sinut hellästi nukuksiin maatalousasioista jutellen.