kahjo, kahjompi, Kanye West
Joojoo, on turha mutta eikö tämä ukko voisi vetäytyä johonkin luostariin jalkahikisaappaineen. On kuulema joku legendaarinen räppäri mutta nolaa itsensä naisasioissa niin että maailma nauraa.
Kommentit (12)
Vierailija kirjoitti:
Kanye ei ymmärrä että juna nimeltä Kim meni jo. Tekee itsestään naurunalaisen, eikö miehen lähipiirissä kukaan edes toppuuttele.
Mistä lähtien suuruudenhulluja narsisteja on pystytty toppuuttelemaan. Suljetulle tuo kuuluisi. Niinku moni muukin eronnut mies.
Ei suostu esiintymään jollain festarilla jollei Billie Eilish suostu pyytämään anteeksi sitä että auttoi jotain faniaan konsertin aikana. Oli kuulemma vittuilua Travis Scottile tuollainen
Kim vaihtoi mt-ongelmaisen rikkaan Kanyen johonkin persrumaan koomikko nistiin.
Vierailija kirjoitti:
Nettovarallisuus: 1,8 miljardia USD 🙄
Ja maailman eniten myydyin artisti viimeiset 10v. Mutta ihan sekaisin kuin seinäkellohan se kyllä on.
Uskomatonta, miten KW on kerännyt omaisuuden. En tajua sen enempää kuin Kylie Jennerin bisneksiä.
Kanye ei ymmärrä että juna nimeltä Kim meni jo. Tekee itsestään naurunalaisen, eikö miehen lähipiirissä kukaan edes toppuuttele.