mitä mieltä olet 19 v naisesta joka on neitsyt,
Eikä ole myöskään koskaan sormettanut itseään?
Täytän 20 ensvuonna ja tunnen itseni ihan yksisarviseksi :(. Mulla on nyt Ollut juttua yhen vanhemman miehen kanssa (ekaa kertaa ikinä)ja mä en tiedä miten mä selitän sille mun tilanteen. Tietää kyllä että minulla ei ole ollut mitään vakavampaa ollut aikaisemmin, muttei sitä että olen neitsyt. Mä en ole ikinä edes masturboinut.
Miten mä pystyn sitä neuvomaan, tai kertomaan mistä mä pidän sängyssä? Jos minulla ei ole harmainta aavistustakaan _mistään_. Tai tietenkin olen ehkäisyasioista ja muusta sellaisesta perillä.
Ahdistaa
Kommentit (12)
Sano että olet kokematon eikä tarvii täsmentää mitä oot tai et oo tehnyt. Toivottavasti miehesi on hellä eikä liian vanha.
[quote author="Vierailija" time="19.06.2015 klo 19:59"]Neitsyt sitä ja neitsyt tätä. Ällöttää kun joka sivulla on noita lassukoiden väsäämiä pillualoituksia.
[/quote]
Mikä on lassukka?
[quote author="Vierailija" time="19.06.2015 klo 19:59"]Sano että olet kokematon eikä tarvii täsmentää mitä oot tai et oo tehnyt. Toivottavasti miehesi on hellä eikä liian vanha.
[/quote] mies on 32 :-)
Ole ylpeä neitsyydestäsi. Jos mies joskus kysyy, että monen kanssa olet ollut, niin älä keksi mitään tarinoita, vaan sano olevasi neitsyt. Siitä innostuu mies kuin mies ja pitää sua pontetiaalisena vaimomatskuna
Olet pontetiaalista vaimo matskua, mitä me akateemiset yläluokan miehet arvostamme. Vain paskasakki amis juntille kelpaa käytetty reikä :-)
Kannattaa olla selibaatissa avioliittoon asti. Seksi oman rakkaan kanssa on parasta.
Älä taivu kenenkään mielipiteiden takia... tee kuten itsestäsi parhaalta tuntuu. Älä anna painostaa itseäsi
No kannattaisko hiukan tutustua itseensä ennen ekaa kertaa? Mukavampaa se on silloin, kun tuntee itsensä ja värkkinsä.
[quote author="Vierailija" time="19.06.2015 klo 20:06"]
Olet pontetiaalista vaimo matskua, mitä me akateemiset yläluokan miehet arvostamme. Vain paskasakki amis juntille kelpaa käytetty reikä :-)
[/quote]
Jos todella olet akateeminen mies, niin kirjoituksesi jälleen kerran osoittaa sen, että akateemisuus ja sivistys ei kulje käsi kädessä.
Kerrot ihan rehellisesti miehelle tilanteestasi. Voin sanoa, että aina sitä rehellisyyttä arvostaa enemmän kuin valheita. Pyydät häntä opettamaan sinua seksin saralla ja tutustuessanne seksin maailmaan kerrot sitten aina rehellisesti mistä tykkäsit ja mistä et. Uskon sinun saavan ihania kokemuksia kunhan muistat olla rehellinen toiselle.
Make
[quote author="Vierailija" time="19.06.2015 klo 20:23"]
No kannattaisko hiukan tutustua itseensä ennen ekaa kertaa? Mukavampaa se on silloin, kun tuntee itsensä ja värkkinsä.
[/quote]Nnin että antaa jonkun kännipanon päästellä mällit vittuun, jotta saisi kokemusta? Mitä jos oman tutun rakkaan kanssa harjoittelisi hellästi ja luottamuksella.
Neitsyt sitä ja neitsyt tätä. Ällöttää kun joka sivulla on noita lassukoiden väsäämiä pillualoituksia.