Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Parrankasvu raskaana :D?

Vierailija
16.06.2015 |

Onko jollekin kasvanut parta raskauden aikana? Mulle on tullut ihan selvät pulisongit tms. Tarkoittaako tuo nyt sitten sitä, että on poika tulossa? Jostakin olen näin kuullut.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
16.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itsellä on kolme lasta. Kaksi tyttöä ja yksi poika. Ja keskimmäisen eli pojan jälkeen huomasin karvoituksen levinneen bikinialueelta alas reisille ihan eri lailla kun ennen. Rauhoittui sitten joskus parin vuoden päästä. Ja en muista, että nuoriemman tytön jälkeen olisi enää ollut tuota karvaongelmaa. Eli veikkaan, että poika tulossa!

Vierailija
2/5 |
16.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meille tuli tyttö, ja jossain vaiheessa raskautta karvankasvu räjähti! Mulla kasvoi mahassakin ihan mustia karvoja. Ennen kaikki säärkarvat yms on olleet ihan vaaleita ja hentoja, nyt paksuja ja mustia. Yäk!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
16.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oletko myös himokkaampi kuin normaalisti? 

t. raskausfetissimies

 

Vierailija
4/5 |
16.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joo, mullakin mahassa karvoja ollut jo pitkään, mutta vasta nyt huomasin nuo poskikarvat :D. Rv38 jo. Ultran mukaan tyttö tulossa, mut nyt tuli fiilis, että onkin poika. Toisaalta säärissä on karvankasvu loppunut miltei kokonaan.

Vierailija
5/5 |
16.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="16.06.2015 klo 20:40"]Joo, mullakin mahassa karvoja ollut jo pitkään, mutta vasta nyt huomasin nuo poskikarvat :D. Rv38 jo. Ultran mukaan tyttö tulossa, mut nyt tuli fiilis, että onkin poika. Toisaalta säärissä on karvankasvu loppunut miltei kokonaan.
[/quote]
T. Ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi seitsemän kuusi