Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mistä saisin energiaa laihduttaa 10 kiloa

Vierailija
03.06.2015 |

Oon muutenkin masentunut ja en jaksa tehdä elämässä muuta kuin ne pakolliset, eli paskaduunissa käymisen.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
03.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="03.06.2015 klo 18:18"]Oon muutenkin masentunut ja en jaksa tehdä elämässä muuta kuin ne pakolliset, eli paskaduunissa käymisen.
[/quote] kuin minä.

Vierailija
2/3 |
03.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos aloitat pikkuhiljaa niin että voimavarat riittävät. Lisäät esimerkiksi liikunnan määrää hiljakseen ja ainakin yrittäisir vähentää herkkujen syömistä jos niitä syötyä tulee.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
03.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Taistelet itsesi joka päivä töiden jälkeen tunnin kävelylle. Eli töistä kotiin, vaatteiden vaihto ja heti menoksi, muuten jämähtää liian helposti sohvalle. Menee muutamasta päivästä viikkoon kun totut tuohon lenkkeilyyn ja että se tuntuu nautinnolliselta. Sitten ruokavalio kuntoon. Kaikki einekset, sokerilimut, turhat hiilarit karsit pois. Tilalle hedelmiä, vihanneksia ja juo paljon vettä. Muuten syö monipuolisesti ja nuku kunnon yöunet!
Kyllä se siitä, tsemppiä :)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yksi kolme