Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Vauvakuume, synnytys ja taaperot
Nyt kaikki viikon vinkit kehiin! Eli kertokaapas kaikki mahdolliset hedelmöittymistä mahdollisesti edesauttavat kotikonstit.
17.09.2006 |
E-vitamiini? Sinkki? Vihreä tee? Kaikki vihjeet ja vinkit otetaan vastaan ja sovelletaan mahdollisesti käytäntöön :)
Kiitos!
Kommentit (2)
Sama juttu muutamalla kaverilla. Toisella tärppäsi vuoden yrittämisen jälkeen " helokki -kierrossa" ja toisella kaverilla puolen vuoden yrittämisen jälkeen kans heti. Mä ainakin uskon ja onhan niissä tuota e -vitamiiniakin. Vaikka neuvolassa täti oli kauhuissaan, kun olin käyttänyt luontaistuotteita... Toisessa odotuksessa en kertonutkaan öljyistä mitään.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Vauvakuume, synnytys ja taaperot
mutta väitetään että greippimehu kierron alkupuolella lisäisi hedelmällistä limaa, joka auttaa siittiöitä munasolun luo (tai jotain sinne päin) ja loppukierrosta sitten punaviiniä lasillinen alkion kiinnittymistä auttamaan.