Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tunnustan: Haluaisin harrastaa seksiä transun kanssa.

Vierailija
13.04.2015 |

Haluaisin harrastaa seksiä kuuman, pienikokoisen parikymppisen ladyboyn kanssa. Mistä täältä Suomesta sellaisen löytäisi? Voisin vaikka maksaakkin vähän hänelle. Olen 26-vuotias nainen.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
13.04.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

No alaston suomi on täynnä kiimaisia transuja, mutta munaa ne sairaat hintit siellä haluavat. Siis miehiä, jotka pukeutuvat naisiksi ja ahdistelevat sitten miehiä.

Vierailija
2/5 |
13.04.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Voisin kyllä fistata vaikka häntä tai panna strap-onilla :/

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
14.04.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sihteeriopiston tai seksitteffit.fi löytyy. Mennäänkä yhdessä

M42

Vierailija
4/5 |
14.04.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen pannut kerran transua, jolla oli leikattu pillu. Oli aika omituista, ja panemisessa ei ollut oikeastaan mitään järjellistä fiilistä, kun ei ollut tavoitteena se normaali naisen tyydytys. Ihan itseäni sivistääkseni olen kokeillut myös tuollaista pallillista joskus paukauttaa, mutta siis ei se kyllä vaan motivoi. Siis vaikka kuinka näyttäisi naiselta niin ei meinaa onnistua. Ihokin tuntuu erilaiselta kuin naisella. Sitä on vaan auttamattomasti hetero yrityksestä huolimatta.

Vierailija
5/5 |
15.04.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

En ole koskaan kokeillut mutta ajatus jostain kauniista tjai ladyboysta kyllä kiihottaa....kumma kyllä sillä muuten en tunne mitään vetoa miehiin mutta ladyboytä kyllä panisin mielellään!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kuusi yksi