Tämän päivän kohokohta?
kertokaahan mikä oli paras hetki tämän päivän aikana! Voi olla iso asia, tai jokin ihan pieni, mutta silti merkityksellinen juttu! :)
Kommentit (18)
Varmaan kun joku kiinnostui mun myynti-ilmoituksesta FB kirppiksellä. Tylsä on mun elämä.
Se kun pääsin hetkeksi lepäämään ja mies tuli viereen silittelemään. =) Kesti huikeet pari minuuttia, ennen kun lapset taas tarvitsivat iskän leikkiinsä :D
Tapasin psykoterapeuttini ja teki hyvää.
Oli ihana päästä illalla kunnon hikijumppaan.
Sain täytekakkua josta olin haaveillut kauan:D
Mr Zalando lähetti mulle paketin <3
Puhdistus-elokuva kaikessa raakuudessaan.
Vauvan pitkät päikkärit juuri sopivaan aikaan
Tää päivä oli kyllä aika tapahtumaköyhä... mutta se, kun äitini soitti kertoakseen, että kutoo esikoiselleni villapaidan ja löysi sen mallinkin, johon olin tykästynyt.
Tämä hetki, kun pääsee vihdoin nukkumaan♡
Chilinen tomaattikeitto onnistui ja siitä tuli tosi hyvää. Kävelin ulkona tennareilla, eikä ollut yhtään kylmä. Posti ei tuonut yhtään laskua tänään.
Jostain palaverista oli jäänyt yli pullaa ja sain puolikkaan kahvitauolla. Työpaikan ruokalan kasvisruoka oli onnistunutta.
1L Ingmanin suklaarouhe. Heaven in my mouth
Tunnin lounaspalaveri ravintolassa kaikessa rauhassa. Yleensä lounas 30min jonka aikana ruoka pitää hakea ja syödä.
Tunnin pumppi, tuli vedettyä itsensä aivan piippuun. Niin hyvä fiilis!!
Pitkä puhelu lapsuudenystävän kanssa. Edellisestä tapaamisesta aikaa jo vuosia.