Miten kissasi on suhtautunut palstan miesvihaan?
Onko kissasi uros vai naaras?
Kommentit (20)
Sitä ei kiinnosta, miesviha on vaan miesten päissä. Kissaviha sen sijaan on ihan todellista.
Sehän niitä tänne kirjoitteleekin.. Tiedä alkoiko vihaamaan miehiä leikkauksensa jälkeen.. Ennen leikkausta oli kunnon playeri, mutta kun lisääntymiskyky katosi, niin katosi myös urokset ympäriltä. Liekö sitten tuosta katkeroitunut ja kirjoittelee tänne kuinka kaikki miehet on kusipäitä ja narsisteja.
Oksensi eteisen matolle. On uros, tai no nyttemmin kun pallit poistettiin, on lähinnä vaan konsultti.
Meidän kissanieti viis veisaa mistään nukkuu vain enimmäkseen, kertoi tosin, ettei hän nyt hukkaa energiaansa kenenkään vihaamiseen hrrrr
Meidän Misse (naaras) ei ole kuullutkaan moisesta. Ei myöskään naisvihasta. Joo, teidän että kuulostaa hieman naivilta, mutta meitä sei haittaa
Syyttää palliensa poistosta miesvihaa. Olen yrittänyt selittää lisääntymisasioita ja erityisesti sitä että sitä pitää rajoittaa ettei kissanruoka lopu. Pitää näitä puheita vain tekosyinä.
uros ja ei tykkää tästä miesvihasta! tänään karkasi pois kun on niin järkyttynyt miesvihasta, toivottavasti ei masentunut kovin paljoa ja lähtenyt "kolliporukalla" viihteelle :(
Levottomuus on lisääntynyt: kulkee ympäri asuntoa ja samalla katselee ympärilleen tarkkaavaisesti. Nykyisin ei malta pysyä paikoillaan. Uros on.
Vierailija kirjoitti:
En tiedä. Sai piikin, eikä ole tullut manalasta kertomaan.
Narttu ja uros. Kumpikin halveksivat miesvihaajia. Hiukan deja vu tämä avaus, kun juuri pohdimme tätä kissojen kanssa muutama päivä sitten.