Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Vialliset Libero vaipat

Vierailija
26.02.2015 |

Oletteko huomanneet viime aikoina viallisia Liberon Comfort teippivaippoja?
Vaipoissa kuuluisi olla jalkoväliin tulevassa osassa ulommaisimmassa joustossa kuminauhaan jälkeen noin sentin mittainen liehuke/resori mutta parin kuukauden aikana en ole löytänyt kuin muutaman vanhan paketin missä liehuke on ollut.

Onko muilla ollut vastaavia virheitä ja kuinka ovat asiakaspalvelussa hoitaneet?

Itselläni on mennyt koko alkuvuosi noita setviessä. Lähetin kahdesta paketista näytteet niin kuin oli ohjeistus. Vastaukseksi tuli että ovat virheellisiä, saat uudet. Kun uudet viimein tuli postissa, oli ne samanlaisia resorittomia. Soitto maahantuojalle ja lupasivat laittaa uudet paketit. Kun taas uudet tuli postissa ja avasin ne, oli kaikki edelleen resorittomia. Nyt oli muuttunutkin asiakaspalvelun tädin mielipide, kuulema ovat standardin täyttäviä vaikka ovat ilman resoria.
Täti ei tosin osannut selittää miksi ensimmäisenä lähettämäni olivat virheellisiä mutta nyt eivät enää olleet, vaikka ovat saman kuntoisia kuin aiemmat.

Muuten vaipat toimivat kuin pitääkin, mutta tuon resorit puute aiheuttaa ainakin meillä että vaipan reuna jää hankaaman jalkataipeesiin, pari tuollaista kun pitää niin heti alkaa iho punoittaa ja jos vielä yrittää niin menee jopa verille..

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
26.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä sain pahoittelut ja uuden paketin kun lähetin nuo "näytevaipat".

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla