Mulla kasvaa karvoja kämmenissä! Kiitos ilmaispornon ja 4G:n!
Olen patologinen runkkari. Olen runkannut tänään 8 kertaa, välillä päässä pimenee, mulla kasvaa kämmenissä noin 2cm pitkiä karvoja.
Olen menettänyt naisystäväni ja työpaikkani runkkamisen takia.
Työpaikan siksi kun olin jatkuvasti WC:ssä, ja naisen koska hän ei saanut minulta enää huomiota/seksiä, pornossa on parempaa nähtävää.
NIIN ETTÄ KIITOS VAAN ILMAINEN PORNO! NYT MULLA EI OLE MUUTA KUIN KÄSI JOLLA VOIN VATKATA ITSEÄNI, EI KAVEREITA, EI NAISTA, EI TYÖTÄ!!
MITÄ MÄ TEEN?
Kommentit (6)
Jatkat runkkaamista tai hakeudut anonyymiin runkkaajiin?
No eiks sua ala-asteen opettaja varottanu, että noinhan siinä käy. Ois kannattanu kuunnella.
.
Ihanaa :) Miks luen tämmöstä paskaa kun pitäis nukkua?? N23/09A öö
[quote author="Vierailija" time="23.01.2015 klo 03:50"]Ihanaa :) Miks luen tämmöstä paskaa kun pitäis nukkua?? N23/09A öö
[/quote]
Mua ei myöskään väsytä tai väsyttää liikaa ja nyt nää paskat läpät naurattaa.
Tänään suihkussa alko tekee mieli vetää käteen, mutta ei voinu ottaa puhelinta suihkuun :( ja mielikuvitukseni ei riitä, piti kuivata itseni ja katoin sitten pornoa tietokoneelta ja tyydytin itseni.
Onko olemassa vedenkestäviä puhelimia/tablettia jolla olis hyvä kattoa pornoa ja runkata toisella kädellä?
-Ap