Hotelli Kampissa tapahtunut 2 vk sitten..
tapasin erään deittipalvelun kautta löytyneen miehen ja heräsin tiedottomana vessasta. Koko alapää ruhjeilla (Testeissä olen jo käynyt) Mikä neuvoksi :´(
Kommentit (26)
Jep, jep. Taas näitä paskasti kirjoitettuja provoja, useimmat vastaukset ovat kyllä hyviä ja kannattaa lukea ne huolella.
kÄmp lienee kyseessä?
oli missä oli, paskempi juttu. mä en ikinä uskaltais mennä nettituttavuuden
kanssa yhtään mihinkään.
[quote author="Vierailija" time="19.01.2015 klo 08:52"]
Näkyy raiskarit alapeukuttavan kaikkia oikeita neuvoja ...
[/quote]
Juu, raiskarit ovat pesiytyneet mammapalstalle lukemaan huonoja provoja =D
Onko miehellä vielä profiili jäljellä? Muistatko profiilista jotain? Ota yhteyttä poliisiin.
ei ole, prepaid numero, ei vastaa enää
Mikä on hotelli Kamp/Kampi/Kamppi?
Kenen nimellä kirjauduitte hotelliin? Poliisi voi selvittää! Tämä on poliisiasia. Väkivalta on rikos. Hyvä, että kävit testeissä. Ja lääkärissä?
Poliisi, psykiatri, yhteys deittisivujen ylläpitoon?
Voi ei! Rikosilmoitus! Että saat oikeutta, ja että samaa ei tehdä jollekin toiselle! Kannattaa myös itse mennä psykologin juttusille.
Ota myös yhteyttä deittisivuston ylläpitoon ja kerro tapaus. Kerro, että asia menee poliisitutkintaan ja heidän deittipalvelusivustoltaan on tuo rikollinen. Kerro päivämäärä ja kellonaika niin tarkkaan kuin voit, milloin näit deitti-ilmoitiksen ja otit yhteyttä.
[quote author="Vierailija" time="19.01.2015 klo 08:45"]Poliisi, psykiatri, yhteys deittisivujen ylläpitoon?
[/quot
Hyvä idea! Jos muistat nimimerkin, niin saisikohan deittipalvelu selville sen perusteella IP-osoitteen. Mutta soita sinne Poliisille, että haluat tehdä ilmoituksen raiskauksesta! Voi olla jo muitakin uhreja. Mutta lisää ei saa tulla!!!
Näkyy raiskarit alapeukuttavan kaikkia oikeita neuvoja ...
Miksi nämä aina tapahtuvat "kaksi viikkoa sitten"? Ja ilmoitus ei tietenkään mene poliisille, vaan av-palstallle... *huokaus*
Kirjoita miehen tuntomerkit tänne, niin muut deittailevat siskot osaa varoa!!!! Entä ilmoitus, mitä siinä luki? Jos vaikka raiskari tekee uuden ilmon? Tsemppiä!
Niin totta, muistako huoneen numeron, pollari saa selville, millä nimellä kirjauduttu? Pollari voi tarkastaa myös hotellin videokamerat, ja nähdä miehen!!!
Hotellissa on varmaan valvontakamerat. Poliisiin yhteys. Jos et heti käynyt lääkärissä ja saanut todisteita niistä ruhjeista niin voi olla aika turhaa kuitenkin.
[quote author="Vierailija" time="19.01.2015 klo 08:53"]Miksi nämä aina tapahtuvat "kaksi viikkoa sitten"? Ja ilmoitus ei tietenkään mene poliisille, vaan av-palstallle... *huokaus*
[/quote]Haha... Niin totta. Av-mammoilla on pikkasen pituutta niissä piuhoissa :DDD
Ilmeisesti joku seksiseuranvälitykseen erikoistunut palvelu adultfriendfinder tms. Sitä saa mitä tilaa...