Mies! Mitä naisten vaatetta et voi sietää? Mikä on sinulle inhotus?
Kommentit (65)
[quote author="Vierailija" time="31.12.2014 klo 11:58"]Legginsit housuina/hameen/mekon/tunikan kanssa. Olkaimettomat topit ja mekot, joiden kanssa normaalit rintsikat. Fiorellan farkut. Maksimekot ja hameet sopii aika harvoille, yleensä hyvin hoikille. Haaremihousut. Aikuisella naisella Kuoman ja Sorelin kengät.
[/quote]
Kumpparien jälkeen just kuomat ja sorelit parhaat talvella täällä maalla mut onneksi ei ole juuri katsojiakaan.
[quote author="Vierailija" time="31.12.2014 klo 11:59"]
Vaimo kotona sukkahoususillaan. Pääni kääntyy muualle. Eipä ihmeemmin ole silmän ilo.
[/quote]
Sulla on väärä nainen sukkisten sisällä
Täällä näyttää vastailevan vaan naiset, vaikka vastausta kysyttiin miehiltä :D
[quote author="Vierailija" time="31.12.2014 klo 13:27"]
Täällä näyttää vastailevan vaan naiset, vaikka vastausta kysyttiin miehiltä :D
[/quote]
Naiset on vähän sellaisia. Varmaan minun vikani kun astuin ensimmäisenä kritisoimaan pillifarkkuja ja sitten muutkin naiset rohkaistuivat antamaan mielipiteensä. Täten myös epäilen että suurin osa miinustajistani on pillifarkkuja käyttäviä naisia, vaikka estradi oli tarjottu miesten mielipiteitä varten. Nyt minä en ollenkaan tiedä onko näkymykseni miesten vai naisten mielestä huono.
Värikkäät legginsit tyyliin http://www.thisismeagankerr.com/wp-content/uploads/2013/11/Cassie_Ace_076.png
[quote author="Vierailija" time="31.12.2014 klo 12:42"]
[quote author="Vierailija" time="31.12.2014 klo 11:58"]Legginsit housuina/hameen/mekon/tunikan kanssa. Olkaimettomat topit ja mekot, joiden kanssa normaalit rintsikat. Fiorellan farkut. Maksimekot ja hameet sopii aika harvoille, yleensä hyvin hoikille. Haaremihousut. Aikuisella naisella Kuoman ja Sorelin kengät. [/quote] Kumpparien jälkeen just kuomat ja sorelit parhaat talvella täällä maalla mut onneksi ei ole juuri katsojiakaan.
[/quote] Samaa mieltä. Sorel kengät on suomen loskapaskatalvessa ylivertaiset! Välillä on -20 astetta ja seuraavana päivänä loskaa ja vettä. Sorelit toimii aina.
Trikoot jalassa olevat naiset joilla paksut reidet ja iso ja leveä perse, hyi helvetti kun on kammottava näky :)
[quote author="Vierailija" time="31.12.2014 klo 10:44"]Trikoot jalassa olevat naiset joilla paksut reidet ja iso ja leveä perse, hyi helvetti kun on kammottava näky :)
[/quote]joo, kaiken kruununa joku saatanan tunika ja linttaan astutut ihan mitkä vaan kengät
Minä olen nainen, mutta en voi ymmärtää pillifarkkuja ollenkaan. Ne vievät jotenkin sen symmetrian ja tasapainon pois koko vartalosta. Ohuet jalat ja leveä ylävartalo. Ne ovat myös epämukavat kuin makkarankuoret. Tuntisin oloni epäkauniiksi ja epämukaviksi niissä.
Joillain ylipainoisella kun farkut on helvetin kireet, on se karmea näky. Se Kim Kardashian perse ei kaikille tule, jotkut näyttää vain läskeiltä eikä se perse näytä hyvältä ollenkaan.
Haaremihousut ja paituli, jälkimmäinen saa jo sanana oksen kurkkuun. Samoin semmoiset "ei minkään"-pituiset hameet, varsinkin jos ne yhdistää kenkiin, joissa on negatiivinen korko. Yök, yök (tekee oksennusimitaatiota äänellä)
Turkki. Saa jokaisen näyttämään mummolta.
Ei varsinaisesti vaate, mutta mä en voi sietää niitä käsilaukkuja joita roikotetaan kyynärpäässä.
Korkokantakengät joissa kenotetaan takapuolipitkällä eteenpäin. Näkee joka viikonloppu.
Ei ole vaate, mutta jatkoripset ja musta kajaali sekä voimakkaan punainen huulipuna.
Lyhyt hame, jota kiskotaan alapäin seisoessa, istuessa, liikkuessa.
Nauratti tuo lista. Olen tänään juuri menossa juhlimaan pillifarkuissa ja kiilakoroissa, varmasti olen juu kamalan näköinen. Jokainen muka näyttää niissä lihavalta, vainiin.
Taisi tuo lista olla vain lista siitä, että miehet vihaa läskejä ja läskin näköisiä. Tuskin oli vaatteista kyse kun joka kommentissa mainittiin lihavuus. :D
169cm/54kg