Kun mies ei laukea
Olemme seurustelleet jo 3 vuotta ja koko tämän ajan "ongelmana" on ollut ettei mies laukea kuin harvoin. Tämä EI ole ollut ongelma ja olen kuitenkin itse pystynyt nauttimaan. Mies on aina niin tyytyväinen kun minä nautin.
Mutta en voi sille mitään että seksi on alkanut tuntua todella yksipuoliselta. Tuntuu että minä vain nautin vaikka mies sanoo nauttivansa myös vaikkei laukea.
Mutta hän stressaa asiasta. Vaikken ole sanonut mitään tähän "ongelmaan". Mutta nyt huomaan valitettavasti että minulta alkaa kadota halu seksiin. Olen ollut tosi aktiivinen ja nauttinut seksistä, mutta nyt olen huomannut kohdallani halujen laskua.
Onko muilla kokemusta? Mitä tehdä tällaisessa tilanteessa?
Kommentit (4)
Ei aina vaan tule. Ei ne naisetkaan aina laukea. Jotenkin pitäs saada naisetkin ymmärtämään miesten erilaisuus ja inhimillisyys. Ei se mies ole mikään kone.
No nyt oli meilläkin 3 päivää, ettei mies millään lauennut. Sitten nyt aamulla onnistui, mutta minä nyt jotenkin alamaissa. En tajua, yleensä haluan jokapäivä ja monastikkin, mutta nyt ei vaan huvita.