kauneushoidot ( pistokset/ rasvaimu)
onko tiellä kokemuksia botox, rasvaimu tms hoito?
exilis elite?
laitatin botox helsingissä, 290€ 20 annosta.
otsa on turta, ei liiku pistoksia oli 8 ja ne laitettiin eilen.
ei kuitenkaan kukaan huomaa että olisi laitettu..
olen myös harkinnut rasvaimua sisäreisiin ja alavatsaan jota en saa pois. bmi on 22,6
Kommentit (5)
jääkö vesisuihkurasvaimusta viiltoja? muhkuroita??
Minulle laitettiin Cityklinikalla muutaman vuoden ajan botoxia otsaan .Menin aivan oudon näköiseksi joka kerta. Tuli vähän paholaismainen ilme, jos vähänkään ilmeili ja minulla botoxin todellakin huomasi. Erityisesti pohtivat ja vihaiset ilmeet tulivat aivan hyytävän näköisiksi. Otsan rypyt pysyivät poissa vain hetken, mutta ilmevääristymät pysyivät päällä n. neljä kuukautta. Cityklinikan botox oli halpaa, kuulemma jotain eri valmistetta kuin monissa muissa paikoissa. Ehkä siksi teho oli surkea. Huono kokemus. Tunnistan nykyään elokuvissa ym. tosi helposti botox-naaman silloinkin, kun ilmevääristymät ovat paljon miedompia kuin omani. Monella esim. se oudohko resting bitch -ilme tulee juurikin otsan botoxista.
nykyään osaan katsoa kenelle on botoxia laitettu, leppilampi, pimiä, aitoluoto..
Botoksia laitettu otsaan. Pysyi rypyt poissa vaan hetken, mut otsassa säilyi koko ajan sellainen luonnollinen pieni liike. Tuntuu, et rahat meni hukkaan, kun kesti ilo vaan hetken. Auttoi myös mun jatkuvaan päänsärkyyn. Rasvaimu myös tehty vatsaan. Olen siitä vasta toipumassa.
Kävin nuorena samalla bmi:lla rasvaimussa pariinkin otteeseen. Lopultasanottiin errä älä tule enää, ei ole mitä ottaa pois. Nyt 20v myöhemmin naamaan laitetyuniin botoksia, hualuronihappoa kuon lankojakin. Maltillisesti tosin, huulia en ole täyttänyt ja kasvoni kyllä liikkuvat eivätkä ole kireän näköiset.