Naiselle kamalinta olla lattatisu ja persjalkainen
Kommentit (12)
Mä olen! Ikää nyt 45v, koska se surullinen tulevaisuus on alkamassa?
Miks kukaan haluis turhii läskimöykkyi? Kuvottavaa!
[quote author="Vierailija" time="13.11.2014 klo 18:16"]Miks kukaan haluis turhii läskimöykkyi? Kuvottavaa!
[/quote]
Jalkoihin, ei kai kukaan, mutta todella monella suomalaisella naisella on kamalat läskimöykyt jaloissa.
[quote author="Vierailija" time="13.11.2014 klo 18:25"]
[quote author="Vierailija" time="13.11.2014 klo 18:16"]Miks kukaan haluis turhii läskimöykkyi? Kuvottavaa! [/quote] Jalkoihin, ei kai kukaan, mutta todella monella suomalaisella naisella on kamalat läskimöykyt jaloissa.
[/quote]
No, te suomalaiset miehet voitte varmaan mennä sitten omakustanteisesti poistattamaan sen jalkaläskigeenin, jotta ette periytä sitä eteenpäin.
Ihmiselle kamalinta olla nainen ku saastaset läskimöykyt paidan alla.
Kaikki meidät yli 30 vuotiaat suomalaiset akat pitäs tappaa, niin ei ahdistais miehiä ja nuorempia naisia meidän olemassa olo.
mitä vikaa persjalkaisuudessa jos on hyvät perät?
kertaakaan ei ole jäänyt panematta vaikka on ollut littanat tissit tai huonot perät jos pillu vaan ollut märkä ja halukas.
Ei ole surullinen tulevaisuus. Nykyään naisen ylin arvo ei ole ulkonäössä, joten saa näyttää vaikka miltä ja silti voi menestyä.
Mä olen perus persjalkanen suomalainen :D Onneks on sentään tissit edes riipparilla, helppo pestä, ku heittää toisen tisun aina olan taakse ;)
Kyllä luonnehäiriö on vielä kauheampi ominaisuus.
Varmaan olisi kauheampaa olla vaikka pakistanilainen nainen, tai kokonaan ilman niitä jalkoja jne.
En oikein usko, että lattatisut ja persjalat paljon haittaa naisia.