Miten Ian joutui jättämään kisan?
Vitsit, en tajunnut klo 21 jakson jälkeen, että se jatkuu heti perään ja näin siitä vain viimeiset 10 minuuttia.
Äänestikö Tom Iania sopimuksesta huolimatta (kuten teki edellisessä jaksossa)?
Saakohan toiseksi tullut Katie mitään palkintoa (vaikkei näytettykään)?
Tom ansaitsi kyllä voiton.
Kommentit (5)
Vierailija:
Ian luovutti viimeisessä koskemattomuuskisassa sillä ehdolla, että Tom on hänen ystävänsä jälkeenkinpäin ja että Tom ottaa Katien mukaan finaaliin.Katie saa 100 000.
Ian ollut koko sarjan ajan. Aina säikähtäessään mennyt ihan paniikkiin ja silmät suurella katsellut. Ja valehdella ei osannut ollenkaan.
Tom sai tietää siitä ennen äänestystä (Jenn kieli asiasta) ja Tom loukkaantui ja suuttui siitä niin paljon, koska olisi itse ollut lojaali Ianille ja toinen olisi sitten puukottanut häntä selkään. Joten Tomppa sitten äänesti Iania.
Ian selviytyi finaali kolmikkoon ja vatvoi asiaa mielessään sika kauan ja oli todella allapäin, koska hänelle ainoastaan ystävyys oli se tärkein, ei mikään muu. Joten hän luopui kisasta, koska halusi saada Tompan kunniotuksen uudestaan.
Ei kukaan lähde tuollaiseen kisaan mukaan ainoastaan kavereiden takia. Kyllä siellä se raha puhuu eikä mikään muu.
Mutta Tom olisi kyllä ottanut Ianin mukaansa finaaliin.
Ian luovutti viimeisessä koskemattomuuskisassa sillä ehdolla, että Tom on hänen ystävänsä jälkeenkinpäin ja että Tom ottaa Katien mukaan finaaliin.
Katie saa 100 000.