seksiä joka päivä
Onko muita pitkässä parisuhteessa olevia, jotka harrastaa seksiä joka päivä?
Meillä siis arkena seksiä iltaisin, mutta viikonloppuisin yleensä aamuisinkin.
Lapsia löytyy useampi ja yhteistä taivalta kymmenen vuotta takana.
Rakastan niin miestäni ja parisuhdettamme !
Onko muita näin onnellisessa tilanteessa olevia vai onko tällainen harvinaistakin?
Kommentit (3)
Mitä harvemmin sitä nautinnolisempaa. Esimerkkinä se kun laukean naisen rinnoille spermaa lentää kasvoille asti. Muuten sykkii ja sperman tulo on heikompaa ja vähäisempää.
Meillä on kaksi lasta, 5- ja 7-vuotiaat ja ollaan oltu yhdessä 8 vuotta. Meille seksi on oikeastaan asia uus, kun kärsin koko suhteemme alkuajan haluttomuudesta. (Joku voisi ihmetellä miksi mieheni on kanssani, mutta on kai ihmemies.) nyt on ollut vuoden ajan seksielämää ja ihan viimeaikoina olen alkanut pitää huolen, että seksiä on joka ilta ;) Se on vaan niin mahtavaa. Mies ei aina tohdi tehdä aloitetta, kun on tottunut torjuvaan minuun, mutta pikkuhiljaa mä olen huomannut, että mies ei kanna kaunaa (enkä mä haluton tahallani ollutkaan) ja hänelle sopii aina seksi, jos mulle sopii, ellei nyt ihan ole nukahtanut ensin.
Mun aloitteeksi riittää miehen intensiivinen suuteleminen sängyssä, siitä mies tajuaa asian ;). Taidetaan ottaa vuosien taukoa takaisin :)
Meillä ei ole noin pitkä parisuhde, mutta ikää oletettavasti enemmän. Seksiä on joka päivä, arkena yleensä aamuisin (ollaan iltaunisia) ja viikonloppuisin usein myös iltaisin tai toisen kerran myöhemmin aamulla.
N49