Vappu Pimiä on kuin onkin raskaana
Kommentit (38)
Hyvä. Ihan vain siksi, että hänen naama poistuu hetkeksi edes tv:stä.
Mut eihä se viimekskää ollu ku 3kk koton ja tuli korkojen keraan takasin juontamaan :D se tykkää työstään :)
[quote author="Vierailija" time="01.11.2014 klo 12:30"]Hyvä. Ihan vain siksi, että hänen naama poistuu hetkeksi edes tv:stä.
[/quote]
älähän nuolaise ennen kuin tipahtaa. Palannee heti synnäriltä lukuisiin tv-ohjelmiin juontajaksi.
Ei hitto, mä taas jaksa sitä kun minä olen raskaana, kun minä viimeksi olin raskaana kun minulla on lapsi, minä olen äiti... Se jauhoi ja jauhoi sitä viimeksi koko ajan joka saatanan ohjelmassa. Just kun se loppui niin nythän se jauhaminen taas alkaa... Muuten ei toki hänen odotustaan vastaan ole mitään kunhan ei tuo sitä esille koko aikaa. Ei se niin paljoa kiinnosta
Kyllä täällä taas tiedettiin ekana :D
[quote author="Vierailija" time="01.11.2014 klo 12:43"]
[quote author="Vierailija" time="01.11.2014 klo 12:30"]Hyvä. Ihan vain siksi, että hänen naama poistuu hetkeksi edes tv:stä. [/quote] älähän nuolaise ennen kuin tipahtaa. Palannee heti synnäriltä lukuisiin tv-ohjelmiin juontajaksi.
[/quote]
Ja tietenkin tekee vielä muutaman varastoon, ettei vahingossakaan olisi viikkoakaan pois telkkarista.
[quote author="Vierailija" time="01.11.2014 klo 12:37"]
Mut eihä se viimekskää ollu ku 3kk koton ja tuli korkojen keraan takasin juontamaan :D se tykkää työstään :)
[/quote]
On se kiva, että edes ite tykkää. Katsojat ei sitten niin kaipaakaan.
[quote author="Vierailija" time="01.11.2014 klo 12:48"]
Onnea heille. Hauska kuva :)
[/quote]
Joo, niin oli. Tosin nyt on enää vaan vanha ja puhkikulunut juttu. Kaipa sillä on rekisterikilpikin vaunuissa...
Oi Jumalani, miksi, oi miksi?????
Aika varhain uskAltaa huudella. Mulla kesäkuun vauva enkäkerro ennen joulua.
Just oli viime viikon Annassa juttu missä Vappu kertoi vanhoista asioista,mm.keskenmenosta ennen ensimmäistä lastaan.Juttua tehdessä oli jo uudestaan raskaana.Olisi onnellinen että on nyt raskaana ja eikä jauhaisi enää vanhoja asioita.On yli kaksi vuotta sitten tapahtuneesta keskenmenosta jauhanut jo aikoinaan ihan tarpeeksi lehdissä.Itselle keskenmenoja taustalla ja uutta raskautta ei kuulu.
Raksu edestä, Raksu takaa, Raksu sivulta, Raksu makaa... oho sori väärä ketju.
kyllä tiedettiin heti kun näkyi tanssiohjelmassa. mutta vappuhan varmaan osallistuu jonnekin synnytys/odotusohjelmaan tai missä kuvataan elämää vauvan kanssa kiireisessä perheessä ;)
Minähän sanoin jo viikkoja sitten että Vappu on raskaana.
t. aina oikeassa milloin en ole väärässä
Tää tiedettiin jo viikkoja sitten ;-)
http://instagram.com/p/u2l-laS4NW/?modal=true