Katsooko miehesi pornoa ja runkkaako kun olet paikalla ??
Katsooko teillä miehet pornoa tai runkkaako silloin kun olette kotona ?? Me runkkaillaan ja katsellaan pornoa usein yhdessä mutta mies ei tykkää sitä yksin tehdä kun olen paikalla vaikka ei minua haittaa
Kommentit (9)
Jos seksiä on niin ei, mutta muutoin kerran päivässä. Lähinnä kiinni siitä, että saa orgasmin päivässä.
Eiole vuosiin runkannut! Katsomme yhdessä jos katsomme. Jokapäivä naidaan/rakastellaan monin tavoin. ANtaa minulle monta orkkua päivässä, kun mulla mahdottomat halut.
Joo, katselee kyllä. Minä olen se pornonäyttelijä ja vastanäyttelijä on joku naapurin poika. On kuulema tuo live seksi ihan ykköstä, siinäkun on ne hajutkin. Olen siis paikalla :) ja kuinka usein... kerran pari kuukaudessa.
Meillä runkataan yhdessä ja erikseen, se on vaihtelua normaalikuvioihin!
Eikä olla rajoittamassa toisiamme siinä että saako noin tehdä vaiko eikö, sehän on tietenkin ihan normaali osa elämää.
Runkkaaminen on ihmisen seksuaaliterveyden ykkösasia, sitä kannattaa tehdä ihan oman itsekin takia. Vaikka miten olisi parisuhteessa.
Runkkaan juuri ja vaimo etätöissä viereisessä huoneessa. Jos yllättää niin kiihottaa vielä enemmän.
Meillä mies runkkaa kyllä. Sanoisin että parikertaa viikossa. Haluis ehkä tehdä sitä niin että katselen, mutta en syty siitä.
Runkkaan kyllä itsekkin, ja en halua siihen katsojia, se on privaattiaikaa.
Pornoa en juuri katso, en koe että se on tarpeellista
Meillä mies katsoo päivittäin ja runkkaa usein myös. Minä en pornosta välitä ja runkkaamaan en koskaan kerkiä kun aina pitää joko tehdä kotihommia tai hoitaa lapsia tai olen töissä. Ei ole koskaan oikeastan omaa aikaa siihen. Harmi.
Mun mies runkkaa taatusti joka päivä jos ei peuhata keskenämme, pornoakin katsoo ainakin viikottain kuten minäkin.