Luulen, että 35 v mieheni runkkasi vessassa
EN kuitenkaan päässyt tarkistamaan asiaa, koska se jästi oli laittanut vessan oven lukkoon. Kun huhuilin oven takana, se vastasi jotenkin hengästyneenä. Miten voisin varmistaa runkkaako mies vessassa?
Kommentit (8)
Mitenkäs nyt kun koulu alkaa eikä ole koko päivää aikaa venytellä kullia nettipornon ääressä eri foorumeilla tyhmiä provoavauksia tehden?
Laita puhelimesta äänitys päälle. Kun miehesi seuraavan kerran on lampsimassa vessaan, huuda että "odota, sieltä puuttuu paperia..!" Sitten singahdat salamannopeasti miehen edeltä vessaan, jätät puhelimen huomaamattomasti pyykkikoriin tms. ja äänitys päälle. Hätävalheeksi voit keksiä jotain "ai täällä olikin jo rulla..".
Ei kai kukaan ole vessassa 30min kerrallaan? MIEHENI on!
Joo välillä runkkaan vessassa, välillä olohuoneessa joskus makkarissa. Voit toki pyytää purkkiin, jos haluat joka pisarasta nauttia.
ei kai sentään? Mun 27 v ukko yritti samaa mutta vessassa on lukko jonka saa kolikolla auki ulkoa ja yllätimme hänet kikkeli kourassa anopin kanssa ja anoppi piti sellaisen saarnan, siemenen tuhlaamisesta ja käski siementämään vain minua ja poisti vessan lukon että ei ole ukko enää uskaltanut.
Anna sen runkata ja pidä turpasi kiinni.