Hahhaa, ihastus tipahti jalustalta!
Miten voiki ikävä ja kiinnostus lopahtaa ku seinään?? :D onpas pitkästä aikaa vapaa olo! :D
Kommentit (26)
Kuulin vaan yhden juorun, aika mitättömän, mutta Se riitti jostain syystä muuttamaan mun käsitystä koko ihmisestä. Heiiiiluiui, olen vapaa!! :D
Tän tarkemmin en halua kertoo, muuta ku että Tää sisäinen rauha on ihanaa...
ap
Aidot ihastukset juuri puolustaa juorujen keskellä. Onnea täydellisen prinssin etsintään
Tältä näyttää kun wt menee psykoosiin.
Ihastus laittoi itsestään mehukkaan juorun liikkeelle, jotta pääsi stalkkerista eroon. Fiksusti tehty. Selitti tietenkin kavereille, mistä on kyse. Nauravat nyt yhdessä ap:lle.
No mitä kuulit siitä? Juorun että se onkin homo?
kuulin, että olikin trans gender xD
ehehehehee?
Menitkö ap sen kanssa naimisiin, vai saitteko lapsia?
Ei sen iso asia tarvitse olla että lopahtaa. Minulla kävi samoin. Huomasin miehen olevan liian kaksnaamainen makuuni. Kyllä helpotti minukin olo. Ymmärän sinua ap.
[quote author="Vierailija" time="24.07.2014 klo 23:45"]Menitkö ap sen kanssa naimisiin, vai saitteko lapsia?
[/quote]
No ei todellakaan kumpaakaan! Ai että, mua oikein naurattaa ääneen, ku on niin hyvä olla! Ei ikinä enää sitä ihmistä!! Siis ei Se kuollu oo, vaan mun ei tee mieli koskee pitkällä tikullakaan enää :D
ap
[quote author="Vierailija" time="25.07.2014 klo 00:02"]
[quote author="Vierailija" time="24.07.2014 klo 23:45"]Menitkö ap sen kanssa naimisiin, vai saitteko lapsia?
[/quote]
No ei todellakaan kumpaakaan! Ai että, mua oikein naurattaa ääneen, ku on niin hyvä olla! Ei ikinä enää sitä ihmistä!! Siis ei Se kuollu oo, vaan mun ei tee mieli koskee pitkällä tikullakaan enää :D
ap
[/quote]Ihastuksesi on nyt varmasti murheen murtama kun menetti tuollaisen helmen kuin sinä ap.
Jos ihastuminen on todellista, inhimilliset heikkoudet siinä ihastuksen kohteessa vain syventävät sitä. Tai ehkä sitten kyse on rakastumisesta, en tiedä. En kuitenkaan ollenkaan ymmärrä sinua, ap.
Uskon myös, että sinulla kyseessä ennemmin pakkomielle, ja jos niin, hyvä, että vapauduit siitä. Juoru ei kuitenkaan välttämättä ole totta.
[quote author="Vierailija" time="25.07.2014 klo 00:06"]Jos ihastuminen on todellista, inhimilliset heikkoudet siinä ihastuksen kohteessa vain syventävät sitä. Tai ehkä sitten kyse on rakastumisesta, en tiedä. En kuitenkaan ollenkaan ymmärrä sinua, ap.
Uskon myös, että sinulla kyseessä ennemmin pakkomielle, ja jos niin, hyvä, että vapauduit siitä. Juoru ei kuitenkaan välttämättä ole totta.
[/quote]
Oih, kuulostatpas sää syvälliseltä, viisaalta ja jalolta!
Kaljaa saatana!
ao
Ja juoruthan ovat varmasti aina totta?...
Ei varmaan ollut suuri ihastus, jos noin vain loppui. Enemmänkin pakkomielle
Aaahhhahahaaaa! Ihan oikein sille! :D
Panee miettimään, että onko (on) ap sama kuin tuon "Ärsyttää kun ihastus ei vastaa! :(" ? Onko joku pakkomielle jotain miestä kohtaan ja nyt sitten koet vapautuneesi?
No mikä se juttu oli, minkä kuulit siitä?
Nää on näitä ihania vihjealoituksia, harrastaa varmaan samaa facebookissakin.
Odottaa pillu märkänä uteliaiden ihmisten viestejä ja runkkaa niitä lukiessaan.
Ihastumisen tunne ei vissiin ollut molemminpuolista?
Kerro mitä tapahtui!