Että mä rakastan yhtä palomiestä
Kommentit (14)
[quote author="Vierailija" time="16.07.2014 klo 08:10"]Millainen se on isänä, puolisona? Millaisia henkisiä ominaisuuksia sillä on, mihin olet rakastunut?
[/quote]
ei ole lapsia, enkä tiedä hänestä puolisona, koska emme ole pari suhteessa. Olen rakastunut hänen herrasmiesmäisyyteensä, kohteliaisuuteensa, periksiantamattomuuteensa, kunnianhimoisuuteensa ja itsensähaastamiskykyynsä, sekä lempeyteensä ja huumorintajuunsa. Hän on kuin miespuoleinen minä, samat kiinnostuksenkohteet.
t.ap
"Vaatimattomuus on yksi lukuisista hyveistäni"
"Olen rakastunut itseeni"
[quote author="Vierailija" time="16.07.2014 klo 09:25"]
Palomies on panomies
[/quote]
[quote author="Vierailija" time="16.07.2014 klo 09:20"]"Vaatimattomuus on yksi lukuisista hyveistäni"
"Olen rakastunut itseeni"
[/quote]
nyt meni ohi.
Mä rakastan yhtä poliisia. Hän on myös varattu, nimittäin mulle... :)
Hitsi että mä rakastan yhtä liikunnanohjaajaa ♥
Mä rakastan yhtä palomies-liikunnanohjaajaa.
Minäkin rakastan palomiestä. Varattu, 3 lasta.
Palomiehet, poliisit ja liikunnanohjaajat rakastaa tatuoituja siiderivalas-AV-mammoja.
Mä rakastan mun ihanaa työtöntä kaljaa kittaavaa tupakoivaa plösömiestä.
[quote author="Vierailija" time="16.07.2014 klo 10:41"]Palomiehet, poliisit ja liikunnanohjaajat rakastaa tatuoituja siiderivalas-AV-mammoja.
[/quote]
Juu erityisesti lämpimänä kesäyönä, kun palomies-sairaankuljettaja saa toimittaa lähipubin edestä maasta sammuneena löytyneen mamman sairaalan ensiapuun ja poliisit sieltä putkaan. Ja parin päivän kuluttua liikunnanohjaaja saa osansa nautinnosta, kun krapulainen mamma lyllertää pt:n puheille.
Millainen se on isänä, puolisona? Millaisia henkisiä ominaisuuksia sillä on, mihin olet rakastunut?