onkohan Kim Kardashian saanut peppunsa ihan treenillä
Eikös hän jossain ohjelmassa todistanut ettei ole implantteja?
Kommentit (26)
Hänellä on omaa rasvaa siirretty masusta pyllyyn.
Kimille on tehty leikkaus, jossa vatsaläskit on siirretty perseeseen
no jos tommonen peppu tulee treenamalla, ni olen iloinen etta en ole ikina treenannut.
Höpö höpö, ette taida kukaan olla käynyt etelä Amerikassa. Lattareilla se vaan on geeneissä. Siellä on jos jonkinlaista peppua. Geenit ja kova treeni se taitaa olla se salaisuus kardashianinkin neitosella.
Jännä jos on siirretty omaa rasvaa, koska luulisi ettei se ole kovin pysyvää. Rasvanahan sen luulisi hupenevan treenillä ja laihduttamisella, mutta isona näyttää pysyvän. Ei se pylly tosin luonnolliseltakaan näytä.
ap
Otan kovasti osaa jokaisen ihmisen puolesta, joka uskoo, että Kimin perse on luonnontuote. Aivoja ei saa kaupasta.
Jollakin Kimin siskoista on ihan samanlainen perä.. Vasta oli jossain iltapäivälehdissä kuvia
[quote author="Vierailija" time="29.06.2014 klo 23:46"]
Höpö höpö, ette taida kukaan olla käynyt etelä Amerikassa. Lattareilla se vaan on geeneissä. Siellä on jos jonkinlaista peppua. Geenit ja kova treeni se taitaa olla se salaisuus kardashianinkin neitosella.
[/quote]
Eihän ne ole lattareita. Äiti on jenkki suku kai enimmäksen brittiläistä alkuperää ja isä oli armenialainen.
Kim on sellainen rehevä nainen, joka tuskin hirveästi treenaa. Jos ei muuta elintapojaan ratkaisevasti, niin kyllä ne pyllysiirrokset säilyvät. Sitten voidaan aina tehdä uusintaoperaatioita, kun vaikutus alkaa hiipua. Käyväthän jotkut huuliaankin säännöllisesti täytättämässä, kun pistoksen vaikutus alkaa huventua.
Brasseissa joilla lattapylly niin laitetaan implantit.
[quote author="Vierailija" time="29.06.2014 klo 23:51"]
http://m.iltasanomat.fi/viihde/art-1288696671806.html?ref=og-ref-google.fi
[/quote]
No onpa mahdoton möhkylä tuo Khloen perä. Näyttää kuin olisi vauvan vaippa. Kauneuskäsitykset ovat niin erilaisia.
ap
Eräs tuttuni, jolla on todella iso perse, on siitä aivan onnessaan nykyään. Ihan hyvä hänelle. Oikeesti. Itsekin tykkään, että on lihaksia ja että vartalo olis ns. lihaisa paljon ennemmin, kuin olisin laiha ja täysin lihakseton, mutta en tosiaan ottais noita Karadishin sisarusten vartaloitakaan. Vaikka loppujen lopuks silti ihan sama, jos vaan saa olla terve.
No ei todellakaan. Aivan järkyttävä ihraperse. Enkä ole kateellinen. En ikinä haluaisi sellaista itselleni. Persjalkainenkin kaiken lisäksi. Ihmetyttää tuo median hehkutus.
Jos ei implantteja niin täyteaineita ainakin koska sen perähän on aivan naurettavan näköinen ei yhtään luonnollinen