Hiustyylivinkkejä!!
Kampaajalle menossa ja jotain pitäisi keksiä. Jotakin ns.muodikasta tai tyylikkään ajatonta. Minulla on melko normaalipaksuiset, mutta lättänät hiukset. Kerrostettu puolipitkä tukka. Väri on nyt vaalea kuten minulla yleensä. Tosin hiukset ovat kuivat ja elottomat vaalennusten myötä.
Nyt kaipaisin ehdotuksia ja kuvia! Kasvatan siis pitkiä eli polkkamalli ei käy
Kommentit (3)
Ikä? Minkä malliset kasvot? Ihon väri? Silmien väri? Oma lempivärisi? Käytätkö paljon meikkiä? Koruista kultaisia vai hopeisia? Miten puleudut/millainen tyylisi on?
On paha alkaa ehdottamaan yhtään mitään kyn et kerro itsestäsi mitään?
[quote author="Vierailija" time="29.06.2014 klo 17:00"]Ikä? Minkä malliset kasvot? Ihon väri? Silmien väri? Oma lempivärisi? Käytätkö paljon meikkiä? Koruista kultaisia vai hopeisia? Miten puleudut/millainen tyylisi on?
On paha alkaa ehdottamaan yhtään mitään kyn et kerro itsestäsi mitään?
[/quote]
Silmät sinivihreät. Meikkaan vaihtelevasti, korut sama homma. Ikä n.30v.
Esimerkiksi musta väri sellaisenaan on liian kova. Olen kokeillut aikanaan vähän kaikkia värejä. Kasvojen malli pyöreähkö.
tyvikohotus :D