Bill ja Melinda Gatesin eron syy on Bill Gatesin yhteys Jeffrey Epsteiniin
Tämä on se ydinsyy. Melinda Gatesia on asia vaivannut jo vuodesta 2013 alkaen. Melinda Gates on itse ollut mukana esim. seksikaupan uhrien auttamisessa jne., joten aika ymmärrettävää että miehen yhteys Epsteiniin ei välttämättä ole täysin miellyttänyt. Avioero on ollut vireillä vuodesta 2019.
Kommentit (9)
Viittaako tuo hiukan Billinkin kiinnostuksenkohteisiin? Ei kai pelkkä ystävyys huonoon ihmiseen pistä eroamaan vuosikymmenten jälkeen. Tuntuu, että pakko olla muutakin kuin pelkkä miesten välinen ystävyys syynä.
Melinda Gates kertoi jossain tavanneensakin tämän Epsteinin ja mies oli aiheuttanut hänessä todella pahoja viboja ilmeisesti.
Bill on ainakin kerran viipynyt pitkään iltamyöhään asti Epsteinin luona ja tämä ainakin oli kai suututtanut Melindan.
APn yhteys todellisuuteen muodostuu Idästä noin 100% ajasta veikkaan 😀
Bill Gatesilla on ollut jatkuvasti yhteyksiä Jeffrey Epsteinin kanssa. Kukaan ei tunnu tarkkaan tietävän mistä tässä on ollut kyse. Ei ilmeisesti myöskään Melinda Gatesilla.
Joku toinen miljardööri nimeltään Leon Black (pääomasijoittaja) oli maksanut Epsteinille 150 miljoonaa dollaria, koska tyypin omien sanojensa mukaan Epstein "pystyi antamaan minulle taloudellisia neuvoja, joita kukaan muu ei pystynyt antamaan".
Siis maksoi 150 miljoonaa dollari joistain neuvoista, vaikka tuollaisella tyypillä on varmaan neuvonantajia muutenkin ties kuinka paljon?
Vierailija kirjoitti:
APn yhteys todellisuuteen muodostuu Idästä noin 100% ajasta veikkaan 😀
Siis tuo on amerikkalainen Youtube-kannattaja, jossa on täysin amerikkalaiset toimittajat?
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
APn yhteys todellisuuteen muodostuu Idästä noin 100% ajasta veikkaan 😀
Siis tuo on amerikkalainen Youtube-kannattaja, jossa on täysin amerikkalaiset toimittajat?
Siis Youtube-kanava.
Mies on esim. entinen Valkoisen talon kirjeenvaihtaja.
Tietäisittepä vaan minkälaisia pedo rietastelijoita super rikkaat ja päätäjät ovat!!
Vierailija kirjoitti:
Eikös nää tällaiset peto fiilijutut pitänyt olla jotain kuun annonin sekopääjuttuja?
Jeffrey Epstein oli ihan todellinen pedosaarineen eikä liity mihinkään kuviteltuun pizzerian kellariin.
Sitä ei tiedä miksi Bill Gates on ollut yhteyksissä tuon kanssa. Onhan se Epstein yrittänyt haalia kaikkia mahdollisia kontakteja (ja samalla potentiaalisia mustamaalauksen kohteita), sekä valtaa saadakseen lahjoittanut tieteelle ja taiteelle paljon rahaa. Lisäksi sillä oli prostituution lisäksi muitakin hämärähommia meneillään.
Eikös nää tällaiset peto fiilijutut pitänyt olla jotain kuun annonin sekopääjuttuja?