Mielestänne "typeriä" tv-ohjelmia, joihin olette koukussa
Kerran satuin aukaisemaan television kun sieltä tuli hengenvaarallisesti lihava ja sen jälkeen olen oikein alkanut seurata, milloin tulee jaksoja. En yhtään tiedä, mikä siinä koukuttaa, ohjelmat vielä kestääkin kaksi tuntia. Tosin joskus jumppaan samalla, kummasti motivoi.
Kommentit (8)
Kymppitonni. Kilpailijat tuntuu olevan paljolti juontajan kaveripiiriä, tubettajia, vloggaajia ymp, mutta silti katon joka jakson.
Minulla ihan sama kuin ap:llä, siis samaa ohjelmaa katson. Olen itsekin ihmetellyt, mikä siinä koukuttaa. En tiedä.
Mitään laihtumisvinkkejä en kaipaa, sillä olen 170/53.
Vierailija kirjoitti:
90 days fiance
Tämä. Otin jopa Discoveryn, että saan katsoa ohjelmaa ihan kunnolla. Mutta kun se on niin hyvä. :)
Tällä hetkellä ehkä tempparit, mutta joku vuosi sitten tuli "Miksun baari". Se oli niin uskomatonta touhua että oli pakko katsoa.
Ihan paras laihtumiseen kannustava ohjelma tuo Hengenvaarallisesti lihava.
Tuota kun katsoo niin ei tee mieli suklaata tai sipsejä yms.
Ei minulla ainakaan.
Aina jään miettimään noita puolisoita tai perhettä; miksi he mahdollistavat tuon?
Ja aikamoisia surullisia juttuja on noille sattunut. Sinänsä ei mikään ihme jos ruoka on lohduttajana 😕
Ex on the Beach. Jos tempparit on mielestänne järkyttävää, tämä on siitä noin tuhat kertaa pahempaa ja oikeastaan hiton pelottavaa.
Jäin vuosi sitten uudestaan Kaunareihin koukkuun. Enpä olisi arvannut. Vuosikausien tauon jälkeen.