Suihinotto
Miten otetaan mieheltä kunnolla suihin? Mitä tulee tehdä ja miten että tuntuu parhaimmalta?
Kommentit (7)
Nimenomaan kurkkuunhan se pitää ottaa. Ja syvälle. Mielellään antaa miehen määrätä tahdin, pitää vaikka hiuksista kiinni ja panna oikein huolella nieluun. Ai että tekee gutaa.
Miehinen mies
Vierailija:
Nimenomaan kurkkuunhan se pitää ottaa. Ja syvälle. Mielellään antaa miehen määrätä tahdin, pitää vaikka hiuksista kiinni ja panna oikein huolella nieluun. Ai että tekee gutaa.
Miehinen mies
Vierailija:
Nimenomaan kurkkuunhan se pitää ottaa. Ja syvälle. Mielellään antaa miehen määrätä tahdin, pitää vaikka hiuksista kiinni ja panna oikein huolella nieluun.
Tuossa tapauksessa kevyt hampaiden käyttö saattaisi olla hyväksyttävää.
kaikista pahinta on jos mies pitää päästä kiinni kun ottaa suihin. Jotenki se on vaan kauheeta.
mutta pahin kaikesta on just ku mies pitää tukasta, yrjöt siin lentää.
Joku on tykänny kovasta imemisestä ja toista se taas on kuvottanu. mut yleensä ovat pitäneet siitä et esinahkaa vedetään hieman taakse ja pidetää tai puristetaan sormilla sit suihin mahd. nopeeta tahtia välillä voi vähä imeä mut ei kovaa... siinä touhussa kyl leuat väsyy joten pakko hidastaa välillä.
jos et kehtaa kusyä mieheltä mikä ois mieleen nii koeta seurata reaktoita tai sit pitäköön kipeenään jos ei osaa sanoa mistä tykkää.
Kyllä se taitaa olla henkilökohtaista. Itselläni se nautinto keskittyy sinne pääpuolelle, knuppiin. Toisinaan hellästi, toisinaan puristuksella. Varo hampaita jos toinen ei sitä varsinaisesti halua.
Kokeilkaapas käsitöissä jotain luistovoidetta (vesiliukoista, hajutonta, mautonta geeliä)! Voin suositella.
ainakin hampaiden käyttöä. Ja laita mieluummin poskeen kuin kurkkuun.