Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitä voisin tehdä että jokin muuttuisi?

Vierailija
30.03.2021 |

Olen siis 28 ja kyllästynyt kun elämä pyörii samaa ratasta päivästä toiseen. Teen töitä vaihtelevasti täyttä viikkoa, välillä vähemmän koulun takia. Muuten vapaa-aika menee nukkuessa tai koiran kanssa lenkkeillen. Kuntosalilla käyn, mut koronan takia ei pääse treenaamaan. Muutamaa ystävää ei tule oikein enää nähtyä ja uusiin ihmisiin tutustuminen on helvetin vaikeaa näin aikuisena. On totta, että tämän ikäisenä yleensä perustellaan perheitä ja sitten ollaan perheen kanssa. Itse olen tämän kuvion ulkopuolella. Tuntuu, että mun sosiaaliset taidot kuolee pikkuhiljaa kun en pääse niitä treenaamaan.

Mitä siis tekisin? Tässäkö tää oli. Olisi kiva kuulua johonkin :(

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
30.03.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kunhan korona helpottaa, ala käydä kirkossa sunnuntaisin.

Vierailija
2/5 |
30.03.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Oletko pimpillinen?

Miten tämä nyt liittyy yhtään mihinkään

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
30.03.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mäkiin mietin että jos olisi syntynyt tyyliin josssain 70 luvulla niin olisiko ollllut jotenkin erilaista. Laittaisi vaikka ravintolan pystyyyn mikä myisi kermaperunoita ja pihvejä.

Vierailija
4/5 |
30.03.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Emt sun täytyy vaan uskaltaa menmä mukavuus akueelt pous

Vierailija
5/5 |
30.03.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oot mies tai nainen, niin deittisovelluksista voi saada myös ystäviä. Itse olen mies ja olen 2 naisystävää saanut tätä kautta. Ja mahdollisesti yhden miesystävän, mutta ei olla vielä tavattu.

Toki tän vauvafooruminkin kautta saisit luultavasti seuraa, mutta onko se mieleistä on eri juttu :) Rohkeasti vain!