Maybelline Sky High ripsari. Mistä kaikkialta on jo loppu?
Sokos Helsinki, loppu.
Koivukylän Citymarket, loppu.
Kertokaa mistä on loppu niin ei tarvitse turhaan mennä etsimään.
Kommentit (9)
Tästä on nyt kova hype ja se viedään käsistä kaikkialta.
Ööö onks muka niin hyvä? Löytyykö ruskean sävyisenä? Musta on vähän liian raju vaalealle iholle ja vaaleille silmilleni
Mene Tokmannin nettisivulle ja sieltä Kauneus-Meikit-Ripsivärit-Maybelline.
Löytyy kyseinen ripsari verkkokaupasta ja voit tarkistaa myös myymäläsaatavuuden. Näin pikaisella silmäyksellä Helsingissä on tuota monissa Tokmannin myymälöissä jäljellä.
Ihan jonkun tik tok teinin luoma hype. Iltalehti kai testasi tätä ja totesi että ihan hyvä perusripsari mutta ei mitään ihmeellistä.
Mitä alapeukuttelette saaatana taas!!!!
Se viedään käsistä koko Euroopassa, vaikka ei ole millään tavalla erikoinen. Ihan perustuote.
Se, että joku sometähti on sen nostanut tikunnokkaan, on vain aika surullinen ilmiö laumasieluisuudesta.
Varmasti hyvä mieli ostaa tuollainen eläinkokeilla testattu ripsari. Jos löytyy omaa lemmikkiä niin voit miettiä olisiko kiva jos Rekku sidottaisiin kiinni ja tuhrittaisiin ripsaria silmämuniin. Ja tuo on vielä pientä.
Sydämettömyys ei kaunista.
Mikä hype tästä ripsarista nyt oikein on ja miksi? Jodelissakin vähän väliä joku haeskelee.