Miltä kakkonen tuntuu?
Olen seurustellut jo parin naisen kanssa, mutta he eivät ole halunneet kokeilla, ja olen kunnioittanut heitä. Olen kuitenkin edelleen kiinnostunut kokeilemaan, ja tahtoisin kuulla muilta kirjoittajilta mielipiteitä, että miltä se oikeasti tuntuu? Ilmeisesti kuitenkin aika erilaiselta?
M22
Kommentit (20)
Käy kysymässä joltain homofoorumilta niin joku varmasti näyttää ihan henkilökohtaisesti.
Ylimainostettua. Tuntuu erilaiselta ainoastaan jos sulla on tosi pieni muna.
Et menetä mitään. Mulla on nimenomaan naiset aina halunneet kokeilla/ harrastaa kakkosta. Mistä sekin nyt sitten kertoo... 😆
Ostaa jonkin nuken ja höylää sitä kakkoseen ja ykköseen niin näkee onko jotain eroa?
Kuivalta ja liian tiukka. Ei ole hyvä.
Sattumisen ja kakkahädän välillä. Vähän molempia. Mutta se ei kuitenkaan ole vielä mitään verrattuna siihen virtsarakon tulehdukseen, mikä seuraa kun mies yhtäkkiä vetäiseekin ykköseen.
Hitsin palstan vaihtaja kun v sana ei mene täällä läpi.
Sellainen aloitus perseseksistä tänään.
Kakkonen ei oikeasti tunnu oikein miltään. Siinä on tiukka suuaukko ja sen jälkeen pelkkää löysää tyhjyyttä. Muutaman minuutin jälkeen se vähäinenkin tiukkuus häviää kun sulkijalihas rentoutuu. Minulla ainoa tapa laueta on työnnellä ihan muutaman sentin syvyyteen sulkijalihaksen kohdalla. Pimppa on huomattavasti paremmin suunniteltu koska se puristaa koko pituudelta. Kakkoseen työnnyn mieluiten lähetyssaarnaajassa ihan siksi että visuaalisesti kiihottavamman näköistä kun näkee kasvot, rinnat ja pimpan.
Vaimon kanssa ollaan todettu parhaimman tuntuiseksi työnnellä nuppia sisään ulos siinä suulla.
Kyllä se vähän liian tiukalta tuntuu ja kitkaa on liikaa ellei sitten lutraa oikein kunnolla liukkaria. Toki se on kiihottavaa kun niin pyhään ja yksityiseen paikkaan tunkeutuu. Nykyisen vaimoni kanssa emme harrasta anaalia koska häntä pelottaa ja ihan samalla tavalla pelottaa minuakin ottaa dildo pyllyyn. Ei ole meidän juttu. Nautin kyllä nuolemalla vaimon pyllyä ja siitä pitää kyllä oikein kovasti.
Miltäkö Kakkonen tuntuu? Kysy Kyöstiltä.
Vierailija kirjoitti:
Miltäkö Kakkonen tuntuu? Kysy Kyöstiltä.
Eipäs kun kysy Kyöstin partnerilta!
Vierailija kirjoitti:
Sattumisen ja kakkahädän välillä. Vähän molempia. Mutta se ei kuitenkaan ole vielä mitään verrattuna siihen virtsarakon tulehdukseen, mikä seuraa kun mies yhtäkkiä vetäiseekin ykköseen.
Eli suht siedettävää, paitsi se tulehdus.
Alkutiukkuuden jälkeen ei tunnu oikein miltään. Plussana yhdyntä kestää kauemmin kun ei tule lasti heti 5 minuutissa. Samasta syystä ainakin itsellä laukeaminen paljon rajumpaa kun se tulee silleen hitaasti. Laukeaminen myös kestää hieman kauemmin kun ei ole sellaista samaa puristusta koko pituudelta kuin pillussa. Samasta syystä laukeaminen saattaa toisella kierroksella pitkittyä todella paljon, tai jäädä kokonaan tapahtumatta. Välillä joutunut pesun kautta vaihtamaan pilluun. Vehkeen saa myös työnnettyä syvemmälle koska kakkosessa ei tule takaseinä vastaan. Miinuksena ehkä se kun joutuu läträämään liukkarin kanssa ihan kunnolla.
Lähinnä sulkijalihas siinä tuntuu. Jos terska on selvästi vartta paksumpi, niin ainakin tällöin se osuu juuri herkimpiin alueisiin terskan liitoskohdassa. Eli se veto melko ulos tuntuu omalla kohdalla parhaalta. Terska kuitenkin koko ajan sisällä. Kyllä siihen melko nopeasti laukean.
Jos kakkonen ei olisi tabu niin ei se kiinnostaisi ketään. Valitettavasti hyvin rasvattu kakkonen on pillua väljempi ja kuiva tuntuu saatana tiukalle. No viimeinen ei tunnu hyvältä kun nainen uikuttaa kivusta.
Kiva joskus kokeilla, mutta siinä se.
Kokeile miestä