Missä maassa on upeimmat miehet?
Saa olla tumma, pitkä, lihaksikas ja kyvykäs (älyllisesti väittelemään valveutuneen naisen kanssa). Olen menossa jossain vaiheessa taas ulkomaille lomailemaan, saa olla rantakohde ja tietysti etelässä. Thaimaa on niin nähty, samoin Välimeren lomakohteet - mihin lähtisitte?
Kommentit (71)
On siinäkin otsikko. Lomalle mennään yleensä ihan muiden asioiden takia kuin miesten.
Kuvauksen perusteella latinot ja Etelä-Euroopan miehet
Vierailija kirjoitti:
Suomessa. Tämä on faktaa.
Ou jee!
Mies on yliarvostettu kapine. Mukavampaa ilman.
Oikea mies on oikea mies . Gigolot lomilla on vaan rahan takia . Sellainen mies joka pysyy pystyssä joka säällä ja hoitaa ammattinsa sekä harrastaa jotain on oikea . Siis mies . Ei tarvi osata tanssia mut jos osaa niin valssia. Hallitsee autot ja osaa tehdä ruokaa monitoimi mies . Joka ei hötkyile ja huumoria . Ihan sama onko sillä jo lapsia mutta hyvä jos ei oo . Ei tuu tappelua . Seksiin riittää että se osaa sen eikä muuta .
Venäjä ja miinuksia satelee varmasti nyt tähän viestiin. Monella on hyvin yksipuolinen kuva venäläisistä miehistä.
Intiasta löytyy kyseisillä spekseillä.
Kyllä sitä lomilla käy seksiä hakemassa ellei ole kiertomatka tai retki . Jotkut käy joka vuosi viikon reissulla ihan vaan sen takia on vakituiset siellä . Mies saa rahaa nainen seksiä . Mutta hyvää seksiä se ei ole . Näytelmää .
Vierailija kirjoitti:
Intiasta löytyy kyseisillä spekseillä.
Tai joku köyhä maa. Oikeastaan aivan sama.
RUOTSI. Muut jää kauas taakse joka tavalla.
Norjassa, ihania vaaleita viikinkejä
Puolalaiset miehet ovat komeita ja naiset kauniita, jos kummatkin käy.
Vierailija kirjoitti:
Venäjä ja miinuksia satelee varmasti nyt tähän viestiin. Monella on hyvin yksipuolinen kuva venäläisistä miehistä.
Venäläisten miesten keski-ikä on vähän päälle 65 vuotta, ja eliniän odote 72 vuotta, viinaa vetävät kuin sienet. Naisia saa pahoinpidellä ihan rauhassa, minkään lain kieltämättä. Kertoo kaiken siitä sakista.
Pohjois-Amerikka. Löytyy kaiken värisiä, kokoisia ja näköisiä. Mene Isoon Omenaan.
Suomessa. Tämä on faktaa.