Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Naapuri sammu mun sänkyyn, miten saan pihalle?

Vierailija
12.04.2014 |

En mä sitä jaksa kantaakaan. Mä täs siivoon ja ollaan siis kavereita (naapuri on just eronnut mies) sen lisäks et saman kerroksen naapureita. No täl on tapana tulla avaan sydäntään ihan milloin huvittaa tänne mun luokse ja yleensä se on ihan ok.

Enemmän sääntönä ku poikkeuksena se tuli kasin maissa tähän (normaalisti kyllä vasta siinä neljältä aamuyöstä), haistoin heti et on ryypännyt kyllä ainaki eilisestä putkeen. Ajattelin antaa sen hetken istuu ja avaa sydäntään. No ensinnäkin se alko lääppimään (mutta pistän överikännin ja eroahdistuksen piikkiin). Sanoin et menis nyt tohon kymmenen metrin päähän omalle kämpillensä nukkuun. No se mumis et joojoo ja kun kävin vessassa se ehti sammua tohon mun sängylle, missä se nuokku punaviininsä ja itkujensa kaa just.

Voi kettu et ketuttaa kun pitäs lähtee moikkaan ystävättäriä ja toi hönö kuorsaa tossa. Pelkään et se oksentaa noi punkut pitkin kämppää tai jotain muuta. Jätänkö tohon vai koitanko vielä repii sitä kotiinsa. Ei vaan herää, ei sitten millään.... huoh miehet..

Voisin laittaa viestin et maksat kaiken mitä tuhoot kaksinkertasena, ole ku kotonas<3

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi yksi yksi