Onko afrikassa keskustelupalstoja?
....joista voisi käydä stalkkaamassa mitä meistä Eurooppalaisista puhutaan. Eli voisi käydä ilmiantamassa meitä halventavat keskustelut.
Lyhyesti: afrikan vauva.af palsta?
Kommentit (7)
Ei afrikassa kuitenkaan mitään persuja ole, vaan tekemisen meininki. Eihän euroopassakaan ole mitään omaa baby.eu palstaa.
Joissain maissa tehdään paikallista Big Brotheria ja kuvataan saippuaoopperoita. Luulisi että keskustelupalstojakin löytyy.
Antaisivat tod.näkösesti vinkkejä mistä löytää lisää valkoisia hölmöjä jotka syytävät heille ilmasta rahaa.
Siellä mitään ole kuin viidakkoa ja savimajoja...
Vierailija kirjoitti:
Ei afrikassa kuitenkaan mitään persuja ole, vaan tekemisen meininki. Eihän euroopassakaan ole mitään omaa baby.eu palstaa.
Lastentekemisen meininki!
Ihmisten kannattaisi lukea vaikka kirjoja, joita ovat kirjoittaneet muun maalaiset kirjailijat, huomaisivat että ihan samanlaisia ihmisiä asuu ympäriämpäri maailmaa.
Minulla on maailman huonoin nimimuisti, että voisin laittaa suosituksia helppo lukuisista kirjoista, siis arkipäiväisistä tarinoista.
Afrikka on oikeasti kokonainen maanosa, eikä mikään yksi valtio jossa on yksi vauva.fi