Kamalaa koittaa olla töissä, kun oksettaa
ja kuvottaa. Oiskohan viikko 7 vasta menossa. Sitä vaan joo, joo kaikille asiakkaille, ei pysty keskittymään keskusteluihin, kun koittaa olla yökkäämättä ja tekohymy naamalla.
Kommentit (7)
Samat sanat! Ehkä mä oon sun asiakas ja yritän olla yökkimättä.
Tietää, että vastaajilla ei ole tainnut olla raskauspahoinvointia.
Hahaa, itse jouduin kans pidättelemään oksennusta ja välillä juosta vessaan... Hajut kun teki muuten pahaa niin voin kertoa että esim. vatsantoimituspäivät olivat aika helvetillisiä kun asukkailla oli vaipat täynnä pahanhajuista tavaraa =D
Jotenkin siitäkin selvisi hengissä =)
Tsemppiä, kyllä se kohta iloksi muuttuu!
[quote author="Vierailija" time="10.03.2014 klo 10:13"]
Krapulassa töissä, tosi wt.
[/quote]
Aika yleistä näin maanantaina.
Huh,muistan tuon tunteen.... Pari kertaa ruuat nousi melkein suuhun asti kesken ruokailun. Viikkoja oli tosiaan joku 7 mullakin ja oli kyllä melkoinen taiteilu olemisessa kun ei töissä voinut kertoa kenellekkään. Kahvia join väkisin puoli mukillista jottei kukaan olisi arvannut. Normaalisti kun olin/olen kahvinarkkari niin siitä nyt viimeistään olisi arvannut. Tsemppiä,,, toivottavasti olo paranee pian! Mulla helpotti onneksi jo jossain viikon 10-11 paikkeilla.
No jääpä kuule saikulle.