Valinnan vaikeus
Tässä on nyt jonkun aikaa pyöritelty kolmea daamia, mutta aika säätämiseksi menee - Ajattelin pistää kaksi jäähylle, mutta nyt arveluttaa, että minkä pitäisin kierroksessa. Vaihtoehdot:
A) Reilu parikymppinen, paras kroppa. Sängyssä ok, mutta uupuu itsevarmuutta.
B) Kolmekymppinen, kasvoista kaunein, liian hoikka, vähän poikalantio. Parasta suuseksiä, muuten sängyssä vähän mielikuvitukseton.
C) Nelikymppinen, hauskin, parasta seksiä, lähtee käytännössä kaikkeen mukaan. Ulkonäkö ja kroppa ihan ok, mutta ei tietysti pärjää kakskymppiselle.
Tätä tässä nyt on pohdittu pari viikkoa ja vaaka kallistuu aina mielenmukaan johonkin suuntaan, mutta jotain tässä pitäisi päättää.
m46
Kommentit (3)
No sepä se tässä on, että muu elämä kärsii. Olen eronnut eli vaimon viihtymisestä ei tarvitse välittää, mutta niinkuin sanottu, jos kolmea daamia pitäisi tavata vaikka vaan pari kertaa viikossa, niin jää muut harrastukset vähän vähemmälle.
Onhan yks vaihtoehto vielä pistää poikki kaikkien kanssa ja odotella mitä se kevät tuo tullessaan! :-)
ap
Varmaan helpottaa jos kaikki tietävät että panet kolmea misua. Siinä voi sitten joku poistua valikoimasta jos ei järjestely miellytä. Aikaa voi myös muuttaa niin että menee vaikka yöksi kunkin luo.
Sitten kalenteri auttaa:
Sunnuntai ja keskiviikko ilta/yö nainen A.
Maanantai ja torstai ilta/yö nainen B.
Tiistai ja Perjantai ilta/yö nainen C.
Voivat sitten naisetkin järjestellä menojaan.
Minulla olisi kyllä kiusaus pyytää kimppaan eli 2n+m ja 3n+m. Aah ihanan tuhmaa.
T. Alfauros #2
Öö, eikö sulla ole muuta elämää ollenkaan? Mulle on aina tullut yhdestäkin ylimääräisestä naisesta jatkuva kiire. Nimenomaan säätämiseltä on alkanut tuntua. Just jätin sivusuhteeni kokonaan. Vaimokin paremmalla tuulella kun olen enemmän kotona. Kolme panoa voisi olla hyvä siinä mielessä ettei keneenkään ehdi kiintymään liikaa. Jos itselleni olisi ajan puolesta mahdollista ja pää kestäisi, voisin itsekin pitää kolmea naista kierroksessa.