Kummallinen kipu
Minulla alkoi pari viikkoa sitten kummalliset kivut kitalaen keskikohdassa vasemmalla puolen. Tuli aina liikkuessa sellaisena aaltona, jos nenän kautta hengitti syvään. Nyt myös vasemmalta nenä kipeä joka säteilee myös silmään. Flunssaa ei ole ollut aikoihin. Nenän päähän ilmaantui myös kummallista ihottumaa pari päivää sitten ja sain tänään antibioottikuurin siihen kun tulehtunut kuulemma. Kivut ovat kumminkin olleeet jo kauemmin niin mitä ihmettä tämä voi olla? Todella turhauttavaa yrittää googlata kun aina ekana tarjoaa syöpää. Niin ja nyt myös kitalaen eteen vasemmalle ilmaantunut arka kohta, en osaa sanoa mitä siellä voisi olla kun ei ole peiliä millä katsoa onko mitään ulkoisesti poikkeavaa. Onko kellään täällä koskaan ollut mitään tällaista? Lähinnä sitä mietin että lähteekö kivutkin antibiootin kanssa vai joudunko uudelleen kohta lääkäriin juoksemaan. Yöunetkin menee, ei siksi että kipu niin kovaa olisi ettei sitä kestäisi, vaan se on niin pirun ärsyttävää.. kiitos vastauksista jos kellään mitään ideaa vaivaani on :)
Kommentit (4)
Millaisia oireita se klamydia suussa tekee? Ei ole kyllä oraaliyhdyntyjä ollut, mutta voiko se tarttua muuten? Esim suusta suuhun jos jollain toisella on se?
Millaisia oireita se klamydia suussa tekee? Ei ole kyllä oraaliyhdyntyjä ollut, mutta voiko se tarttua muuten? Esim suusta suuhun jos jollain toisella on se?
Klamydia suussa?