Googlen homo-kampanja... Kyllästyttää
Googlella on taas joku sateenkaari-henkinen homomarkkinointitempaus etusivullaan. Näitä tulee nykyään joka tuutista.
Tästä lähdin joka kertaa, kun näen tätä homopropagandaa, laitan reippaan lahjoituksen jollekin järjestölle, joka auttaa homoja irti paheestaan eikä vain lässytä välinpitämätöntä suvaitsevaisuus-mantraansa.
Kommentit (4)
Olen ollut hieman kriittinen Venäjän politiikan suhteen, mutta täytyy myöntää, että on siellä arvot ainakin joissakin asioissa kohdallaan. Siellä ei lapsille tuputeta vastenmielistä homopropagandaa roskalehtien ja saippuasarjojen avulla.
"The practice of sport is a human right. Every individual must have the possibility of practicing sport, without discrimination of any kind and in the Olympic spirit, which requires mutual understanding with a spirit of friendship, solidarity and fair play." –Olympic Charter
Googlen AdSensella voi tienata kivasti ja lahjoittaa rahat järjestöille, jotka tukevat ihmisen kasvua terveeseen ja luonnolliseen, vastakkaiseen sukupuoleen kohdistuvaan orientaatioon.
Missä voi tehdä lahjoituksen järjestölle, joka eheyttää kaltaisiasi henkisesti vajavaisia? Kamalaa kun kaikesta säästetään eikä tarjolla ole tukipalveluita, mielelläni auttaisin pienellä summalla. Kaikkea hyvää sinulle, uskon että sinulla on hyvät mahdollisuudet tervehtyä! <3