Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Voiko olla jo kuukautiset?

23.07.2006 |

Sain keskenmenon 12.7 eli n. 1,5 viikkoa sitten. Kohtu todettiin samaisena päivänä ultrassa tyhjentyneen. Vuotoa kesti n. 5 päivää.



Toissapäivänä kävin jumpassa ja sinä aikana tuli hieman vuotoa. Sitä on tullut nyt parina päivänä, mutta tosi niukasti (pari pikkuhousunsuojaa olen tarvinnut tänä aikana).



Mahtaakohan tämä olla edelleen km-vuotoa, vaikka välissä oli 5 vuodotonta päivää? Vai jokohan kyseessä olisi kuukautiset?



Kovasti jo odottelen, että kk alkaisi ja että pääsisi taas yrittämään.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
23.07.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

menkat ei voi alkaa ennenkuin raskaushormoonit ovat kokonaan poistuneet, mä juoksin km jälkeen 4 viikkoa verikokeissa ja vasta viidennen viikon jälkeen hormoonit 0.



Mulla myös km-vuoto kesti ensin viikon,sitten muutama päivä(melkein viikko) taukoa ja niagara alkoi uudestaan, se kuulemma tarkoittaa ettei kaikki ole tullut pois.



Joo ja nyt km;stä on 2,5 kk, kahdet menkat jo tulleet ja kovasti yritetään kolmatta..jos vaan seksi maistuisi

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla