Suomalainen design ei käy oikein kaupaksi
Kommentit (6)
Ei vilauttanut. Sekös sinua palstajonnea pänniikin!
Vierailija kirjoitti:
Nytpä ei käy senkään vertaa. En ainakaan minä osta enkä käytä niitä vanhojakaan koruja mitä laatikoistani löytyy.
Ei ne olekaan suunnattu mopoikäisille jonipettereille.
Joo pitää olla naisen paljasta pintaa jotta joku ostaa
Luetko Trendi-lehteä, ap? Mutta eihän se olekaan suunnattu kaltaisellesi köyhälle peräkammarin pojalle!
Arkidesign tuppaa olemaan valmistettu jossain hyvin kaukana suomesta joka ei innosta ostamaan. Esim. arabian astiat tai pitäisikö sanoa "arabian".
Erityisempi design sitten maksaa ihan järjettömästi tyyliin vajaa tonni neliskumaisesta puupölkystä jota voi käyttää jakkarana.
On suomessa hyviäkin tuotteita. Esim. genelecin kaiuttimet kiinnostaisi jos olisin kaiuttimia ostamassa. Samoin polarin sykemittari on ranteessa liikkuessa.
Nytpä ei käy senkään vertaa. En ainakaan minä osta enkä käytä niitä vanhojakaan koruja mitä laatikoistani löytyy.