Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Hyi yöööök.....! (Menkat, kokkareet)

Vierailija
28.12.2013 |

Olipa kiva kun nykäisin tamponin pois, ja perässä tuli taas sellainen raa-an kananmunan kokoinen verihyytymä. En ehtinyt kuin hädissäni lyödä kouran alle ennen kuin tippuu lattialle :/

Että mites teillä, tuleeko hyytymiä? Yleensä myös tamponi pettää aika nopeasti juuri silloin kun tällainen möhkäle löytyy sieltä päältä, itse tamponi voi olla aika kirkkaassa nesteessäkin. Normaalia? 

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
28.12.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Normaalia.

Vierailija
2/4 |
28.12.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sama juttu täälläkin..

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
28.12.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

On se vissiin ihan normaalia. Tamponien käytön yhteydessä minulle ei ole käynyt noin, mutta joskus pissalla istuessani olen huomannut, että pönttöön tippuu hyytyneitä klönttejä. Juu, hyytymiähän ne on. Kohdun limakalvo paksuuntuu ovulaation jälkeen ja poistuu sitten menkkavuotona. Mukana on vähän juoksevampaa ainesta ja sitten myös noita isompia klönttejä.

 

 

 

Vierailija
4/4 |
28.12.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tulee ja ne ovat aina yhtä herkullisia! :) Nam

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan neljä viisi