Minua hirvittää, että Trumpin kaltaista rikollista jyrää vastaan leitettiin liian kiltti heiveröinen Biden
Trumpissa on niin paljon vihaa ja narsismia, että se porskuttaa niillä energioilla varmaan satavuotiaaksi, ovat Bidenin kanssa saman ikäsiä (pari vuotta tais olla välissä) ja tekee pahaa katsoa miten jyrää heiveröisen oloisen Joen väittelyssä. Joelta puuttuu energia, voima, mikä siinä on ettei voitu yhtään nuorempaa ja häijympää saada taistelemaan petoa vastaan.
Olisi nyt edes stailattu Joe paremmin, en ymmärrä miksei se voi käyttää silmälaseja, se vähän edes peittäisi tota vanhuutta, ja voisi jopa antaa ryhtiä hauraisiin kasvoihin.
Tämmöisillä asioilla on väliä, vaikkei pitäisi olla. Mutta on tämä surullista että kaksi ikäloppua valkoista pappaa edelleen taistelee maailman herruudesta, kun siinä yhtä hyvin voisi olla niin paljon erilaisia henkilöitä jo vuonna 2020.
No, onneksi Kamala Harrisilla on ainakin nuoruutta ja voimaa jäljellä, se voi olla Bidenin ainoa toivo.,
iHMISET EI VÄLTTÄMÄTTÄ EDES KUUNTELE mitä trump tai biden sanoo, mutta ne näkevät voiman tai voimattomuuden, ja ikävä kyllä trump on juuri sellanen jyrä, tyly ja hyökkäävä, sellaisista johtajista kansat pitävät, ihan sama millasia paskoja ne sitten ovat.
Kiltteydellä ei tollasia sikoja vastaan, kuin trump, taistella. Pitäisi olla yhtä tyly, kiero jyrä myös vastapuolella.
Trumpin servaaminen on iisi homma. Bidenin kannattaisi vain käyttää sarkasmia, eikä lähteä huutokilpailuun, jossa hän ei valitettavasti Trumpille pärjää.