Mieheni antoi arveluttavan hellittelynimen pimpilleni
Mieheni halusi taannoin, että antaisin pimpinkarvojeni kasvaa takaisin. Hetken mietin asiaa ja toimin sitten hänen toivomuksensa mukaisesti, toihan se minullekin helpotusta, kun ei enää tarvinut niitä ajella. Mieheni hullaantui täysin "puutarhastani" ja se tuntui tietysti upealta. Jonkin ajan kuluttua hän alkoi lässyttää pimpilleni kuin lemmikkieläimelle ja keksi sille lempinimen: Turre. Nyt en ole oikein varma pidänkö asiasta vai en: toisaalta se välillä tuntuu ihan hellyttävältä, toisaalta minua välillä jopa ällöttää.
Mitä mieltä te olette?
Kommentit (11)
No minulle tulee siitä mieleen joku urossnautseri. En tiedä kirjoitinko nimen oikein. Vähän maskuliininen sävy.
-Mies 28v-
Munkin pimppillä on hellittelynimi :) se on ihanaa!
Olen sinkku ja todella tyytyväinen, että saa rauhassa rehottaa. Olisin siis sinuna onnellinen, itselläni ei ole samaa onnea miesten kanssa ole ollut. Oikeasti, yksi parhaita asioita sinkkuudessa. Samoin olen päässyt alapään ja persvaon kutinasta, olen miettinyt olenko suorastaan allerginen spermalle.
Töissä meillä on myös yks, joka on saanut saman lempinimen, liekö samasta syystä?
Mun pimppiä sanotaan nyt karvarouskuksi. En tiedä itkeäkö vai nauraa.
Tää on varmaan joku sukupolvikysymys, mutta en ikimaailmassa haluaisi, että vaimoni ajelisi pimpin paljaaksi. Ajatus ennemminkin puistattaa, kun ei ole mitään fantasioita karvattomista tytöistä ikinä ollut. Ilman lempinimiäkin ollaan tultu toimeen yli 15 vuotta. Mutta kukin toki takoo tavallaan.
[quote author="Vierailija" time="10.11.2013 klo 10:01"]
Mun pimppiä sanotaan nyt karvarouskuksi. En tiedä itkeäkö vai nauraa.
[/quote]
Mä ajaisin pimpin ja esittelisin miehelle karvattomanrouskun. Rouskis!
On sitä tullut saatua paljasta ja karvaista, vaan aina on kivalta tuntunut... joo ja näyttänyt.
Mun vaimo melkein suuttuu siitä jos menee mainitseen sanan pimppi tai pimpero. Se on pillu ja poslari sellainen
minun poikaystävä pitää kiihoittavana kun minulla on alkanut kasvamaan karvat mutta minusta karvat tuntuvat odoilta varsinkin kävellessä
Tirsk