Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Vilkas baari pk-seudulta josta löytää yöseuraa?

Vierailija
06.09.2013 |

Joku vilkas baari minne voi vähän ujompikin ihminen mennä yksin vaikuttamatta oudolle.
olen lopen kyllästynyt tähän etten löydä ketään miestä, haluan edes yhden yön jutun. Niin totaalisesti seuraa vailla eikä tunnu mistään löytyvän, edes netistä kokemattomuuteni (olen neitsyt) vuoksi. Vuosia olen yrittänyt löytää jonkun miehen parisuhteeseen, nyt rima laskettu sille tasolle että jo pelkkä seksikin edes sen yhden yön kelpaisi.

 

Neuvokaapa kiva, vilkas baari pk-seudulta jossa ujo, ei niin hurrrrjan kaunis ja hurmaava vaan tavallinen nainen voisi löytää yöseuraa.

 

Vai onko minulla mitään toivoa? :(

 

t. täysin turhautunut 22

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
06.09.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ainakin tossa meidän lähellä on joku baari ja käy siellä naisiakin.

Ja kuule, kyllä sinä vielä itsellesi sen oikean löydät, ihan varmasti! Mäkin löydän, jooko! Pidetään peukkuja toisillemme.

Toivoo: Mallu

Vierailija
2/2 |
06.09.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Casanova sijaitsee Espoon Kivenlahdessa,siel on siistiä porukkaa ja kaiken ikäisiä löytyy. Ite kävin siellä 4-5v sitten ja yhen illanjuttuja riitti vaik en mikään kovin kaunis ole

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän neljä neljä