Harrastin seksiä uuden tuttavuuden kanssa, kävi näin
Olen tapaillut miestä ja olemme olleet sängyssä muutamia kertoja. Miehellä on todella iso penis. Kun hän tuli liian syvälle ja liian nopeasti, se todella sattui. Sanoin kesken kaiken että "lopeta, älä, toi sattuu!" niin mitä tekee mies, jyystää vielä kovempaa ja syvemmälle!! Ai helkutti että sattui, en melkein pystynyt hengittää enkä liikkua sen lihaskimpun alta pois. En enään halua tavata moista urpoa!
Kommentit (18)
höh, joko pitää puhua miehen kanssa tai sit jos et usko että puhe auttaa, teet sit omat johtopäätöksesi.
Onpas mamma saanut kerrankin suurta, oliko vaaleeta vai mustaa ? LOL..
se siis innostui siitä lisää? jätä se paska
Yyh.
Vaikka olis kuinka kiihkoissaan niin tahdin koventaminen ei ole normaalin ihmisen reaktio silloin kun toiseen sattuu.
Tai ehkä se aatteli että vähän kiihdyttää niin pääsee nopeemmin finaaliin ja sultakin nopeemmin loppuu kärsimykset...
Ehkä ei myöskään tajunnut, että sattuu oikeasti tosi paljon. Itse olen useamman kerran joutunut mainitsemaan (useammalle eri miehelle), että nyt sattuu ihan oikeasti!
Mun miehellä on sama ongelma. Tuota ei ole aina, mutta kun kiihottuu tarpeeksi, niin sillon sattuu. Ja kun mä sanon hänelle, että nyt sattuu, niin toinen kiihottuu entisestään, koska onhan se miehelle mukava tietää, että hänellä on oikeasti iso.
Mulla kesti jonkun aikaa saada mies ymmärtämään, että hän oikeasti satuttaa mua, eikä se ole mitenkään kivaa, mutta kun mä oikeasti huusin aina kun sattui niin paljon, joten mies tajus lopettaa. Nykyään olen oppinut itse niksejä miten pääsen kauemmaksi ja mieskin peräytyy, kun tietää mun nautinnon loppuvan siihen kipuun.
Nosta jalat miehesi olkapäille niin penis ei mene niin syvälle. Tietystihän jos se on vielä paksu tuosta ei ole apua:D
Nosta jalat miehesi olkapäille niin penis ei mene niin syvälle. Tietystihän jos se on vielä paksu tuosta ei ole apua:D
Mun exä teki kans joskus noin. Sillä ei ollut ees iso, mutta mulla sattuu herkästi kohdunpohjaan. Ne jotenkin innostuu tästä valtavasta koostaan niin, että luulee että nainen silti nauttii.
Pitäisikö tämä threadi postittaa jonnekin poikien seksitukipuhelimeen, siis sinne johon nuoret miehet soittelevat ja kyselevät että onko heillä liian pieni.
Eli: Iso penis voi olla valtava ongelma.
Tällaiset ketjut antavat ihmisille todella huonoa kuvaa meistä suomalaisista äideistä, ei ihme että koko muu Suomi luulee vain pahimman WT-porukan hengailevan täällä!
Olisin iskenyt sormet silmiin. Vittu muahan uskotaan kun sanon. Ja mies pihalle elämästä, ilman muuta.
[quote author="Vierailija" time="16.08.2013 klo 13:55"]
Tällaiset ketjut antavat ihmisille todella huonoa kuvaa meistä suomalaisista äideistä, ei ihme että koko muu Suomi luulee vain pahimman WT-porukan hengailevan täällä!
[/quote]
Selitähän nyt... onko mielestäsi jotenkin "WT:tä" harrastaa seksiä vai mikä ajatus sulla oikein on mielessä?
Ei mies voi mitään tunteilleen saati sitten isolle pippelilleen.
Myös kohdussa voi olla "vikaa". Oletteko synnyttäneet?
epänormaali mies. älä enää tapaa ikinä. hyi olkoon.
sika