Mitä mieltä puolipitkistä hiuksista miehellä
Kommentit (9)
Tykkään jos on kiharat tai kihartuvat.
Tykkään, jos ei ole likainen, sotkuinen ja haperoa hiusta. Jopa se tasapitkä polkkakin sopii joillekin. Olen mennyt ihan suoraan kehumaankin erään miehen hiuksia, jotka olivat juuri sellaiset.
HYI! Tulee sellainen fiilis, että jostain on pakko saada sakset ja leikata hiukset.
En pidä kyllä yhtään pitkistä hiuksista, vaikka olisivat siistitkin. Lyhyt ja siisti sen olla pitää, mun makuuni!
Siisti lyhyeksi leikattu niskatukka on mielestäni tärkein juttu miehessä, siis se, mitä ensimmäiseksi katson. Jos miehellä on joku niskatukka tai pitkä tukka, niin se on niin no-no.
ei iske muhun kyllä ollenkaan. Ainut tapa jolloin miehellä voi olla pitkä tukka, on että sitä pidetään ponnarilla. Esim. magikpoksin miehellä on hyvännäköinen pitkä tukka joka sopii sille. Mutta nimenomaan tuolleen ponnarilla pidettynä! Käykää kattomassa blogista, tais olla just kuvia kun olivat jossain särkänniemessä tms
Jos se on tasapitkä polkka niin yök. Surffitukka on ihan jees.